Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěž s Madetou o dárek od Lucie Bílé

Soutěž s Madetou o dárek od Lucie Bílé

17.2.2021 - komerční sdělení

Znáte Jihočeský tvaroh & jogurt od Madety? Pokud ne, tak poznejte tuto pochoutku plnou bílkovin a vyhrajte 3x Mix karton společně s dárkem s vlastnoručním podpisem od Lucie Bílé.

V čem spočívá kouzlo této jedinečné kombinace? Tvaroh zjemněný jogurtem ztrácí svoji přirozenou nakyslost, ale stále je přiměřeně hustý, aby nestekl ze lžíce a krásně se rozplynul na jazyku. Navíc je plný bílkovin a obsahuje prospěšnou bifido kulturu. Harmonickou chuť ve variantě bílý doplňují i ty nejzajímavější příchutě. Kousky jahod, broskví nebo pravá vanilka, stracciatella či kvalitní 60% čokoláda čekají na dně kulatého kelímku, abyste si je mohli smíchat s tvarohovo-jogurtovou částí, a to tak, jak to máte rádi. Zkrátka dokonalost v každém detailu.

Vyhrajte 3x Mix karton Jihočeského tvarohu & jogurtu, navíc s ručně vyráběným dárkem od Lucie Bílé. Na stránkách www.madeta.cz najdete všechny odpovědi, které hledáte pro správné vyplnění soutěžní otázky. Zodpovězte správně soutěžní otázku a vyhrajte v naší soutěži Jihočeský tvaroh a jogurt, navíc s dárkem od Lucie Bílé. Vybereme 3 výherce!

Soutěž probíhá od 17. 2. do 3. 3. 2021
Všeobecná soutěžní pravidla naleznete zde.

Jaké hlavní sdělení nese Jihočeský tvaroh & jogurt?

Slabost tvarohu & těžkost jogurtu

Energie tvarohu & lehkost jogurtu

Kyselost tvarohu & lehkost jogurtu

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip