Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěž s Madetou o dárek od Lucie Bílé

Soutěž s Madetou o dárek od Lucie Bílé

17.2.2021 - komerční sdělení

Znáte Jihočeský tvaroh & jogurt od Madety? Pokud ne, tak poznejte tuto pochoutku plnou bílkovin a vyhrajte 3x Mix karton společně s dárkem s vlastnoručním podpisem od Lucie Bílé.

V čem spočívá kouzlo této jedinečné kombinace? Tvaroh zjemněný jogurtem ztrácí svoji přirozenou nakyslost, ale stále je přiměřeně hustý, aby nestekl ze lžíce a krásně se rozplynul na jazyku. Navíc je plný bílkovin a obsahuje prospěšnou bifido kulturu. Harmonickou chuť ve variantě bílý doplňují i ty nejzajímavější příchutě. Kousky jahod, broskví nebo pravá vanilka, stracciatella či kvalitní 60% čokoláda čekají na dně kulatého kelímku, abyste si je mohli smíchat s tvarohovo-jogurtovou částí, a to tak, jak to máte rádi. Zkrátka dokonalost v každém detailu.

Vyhrajte 3x Mix karton Jihočeského tvarohu & jogurtu, navíc s ručně vyráběným dárkem od Lucie Bílé. Na stránkách www.madeta.cz najdete všechny odpovědi, které hledáte pro správné vyplnění soutěžní otázky. Zodpovězte správně soutěžní otázku a vyhrajte v naší soutěži Jihočeský tvaroh a jogurt, navíc s dárkem od Lucie Bílé. Vybereme 3 výherce!

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip