Babinet.cz  /  Magazín  /  Pod lupou  /  Co o vás prozrazuje délka malíčku?

Co o vás prozrazuje délka malíčku?

16.12.2020 - redakce Babinet.cz

Některé světové studie mluví jasně o tom, že délka prstů říká mnohé o jejich majitelích. V čem jsou lidé s malýma rukama a kratšími prsty jiní, než ti dlouhoprstí? Co všechno o vás vypovídá konkrétně délka vašeho malíčku na ruce? Podívali jsme se za vás na to, co říkají o těchto zajímavostech chytré knihy.

Co malíček zrcadlí?

Zadívejte se teď na svůj malíček. Klíčový je poslední horní článek prsteníku. Je váš malíček ve stejné úrovni? Je pod ním, nebo naopak hodně nad ním? Nahlédněte do tajů jeho výpovědní hodnoty a zjistěte, co přesně délka znamená. Poznáte se? Sedí zrovna na vás to, co říkají o délce malíčku různé psychologické poznatky?

  • Malíček ve stejné úrovni posledního článku prsteníku

Tato konkrétní délka malíčku značí sebejistotu. Někdy však až přílišnou. Majitelé takto dlouhého malíčku mohou snadno překročit zdravou mez a sebejistotu vystřídají narcistické sklony. Narcismus jim však není vlastní a tak se rychle srovnají a od přemrštěného sebevědomí upustí. Tito lidé milují samotu a klid. Občas to až vypadá, že jsou pro ně ostatní naprosto postradatelní. Tuto vlastnost odráží i jejich vztahy a láska. Jen zřídkakdy se odhodlají k tomu, aby udělali první krok.  Nelze jim upřít velmi dobře vyvinutý cit pro orientaci. Jde o naprosté pragmatiky, kterým je vždy okamžitě jasné, co je potřeba v té a té chvíli udělat.

  • Malíček nedosahuje na poslední článek prsteníku

U těchto lidí se dost možná většinou setkáte s arogancí. Jsou si totiž až příliš dobře vědomi svých schopností, vlastností a kvalit. Mají jednoznačně svou hlavu a nikdy si nenechávají nikým zasahovat do života. Na tom nemění nic ani jejich partneři. Lidé s touto délkou malíčku si jednoduše vše řídí sami a do kompromisu se jim většinou moc nechce. Umí mimořádně skvěle ocenit pozornost a také umí přijímat komplimenty a pozitivní chválu. Tento fakt jde však ruku v ruce s tím, že tito lidé nikdy nenabízejí nic jako první. A to jak ve vztazích, tak v životě obecně. Mají prostě svou hrdost.

  • Malíček převyšuje poslední článek prsteníku

Mírumilovnost a klid. Tohle z majitelů delších malíčků přímo srší. Kamkoliv vstoupí, tam se rozhostí mír a pohoda. Tohle v sobě mají a dokážou toto pozitivum intenzivně přenášet na ostatní. Jejich dobromyslnost je bezbřehá. Vždy věř í v to lepší a škarohlídství se u nich zpravidla nikdy nedočkáte. Nenávidí konflikty a vynaloží veškeré úsilí, aby se jim vyhnuli. Zuby nehty se vždy snaží situaci uklidnit tak, aby se nehádal ani nikdo jiný. Tito lidé jsou pořádní a vysoce organizovaní. Vztahy těchto lidí jsou velmi loajální, a stejný postoj mají k práci i přátelům.

 

Napala Bára Klímová

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip