Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  „Stříhejte kolem dokola!“ a vyhrajte lákavé ceny

„Stříhejte kolem dokola!“ a vyhrajte lákavé ceny

21.10.2020 - redakce Babinet.cz

Jak si zpříjemnit sychravý podzim? Třeba účastí ve spotřebitelské soutěži „Stříhejte kolem dokola!“. Co všechno je ve hře? 2×elektrokola značky Author, 2× roční zapůjčení vozu Škoda Kamiq nebo třeba několikatisícové poukázky na nákupy. Jak se zúčastnit? Nakupujte s chutí výrobky značek kvality jako např. Klasa nebo Regionální potravina. Loga vystřihněte, nalepte je na herní kartu a pošleteje do 17. ledna 2021.

Podle čeho si v obchodě vybíráte potraviny? Podle ceny? Podle jejich původu? Případně je rozhodujícím faktorem jejich kvalita? Každý máme během nakupování rozdílnou motivaci. Díky spotřebitelské soutěži „Stříhejte kolem dokola!“ můžeme ale najít společný záměr. A to vybírat si produkty se soutěžnímilogy značek kvality.Tato loga najdete přímo na obalech. Abyste se mohli zúčastnit oblíbené soutěže, stačí jich nasbírat 40. Poté je vystřihnout a nalepit na herní kartu.

O jaké se hraje ceny?

Hlavními cenami jsou 2 elektrokolaAuthor napořád a roční zapůjčení 2 automobilů Škoda Kamiq. Čekají vás ovšem také nákupní poukázky, kuchyňské spotřebiče a spousta drobných cen.

Jak se mohu zúčastnit?

Preferujte potraviny oceněné značkami kvality. Až jich budete mít 40, vystřihněte tato loga, nalepte je do hrací karty a zašlete je poštou na adresu organizátora. Nejen hlavní výhry se losují, platí pravidlo, že štěstí můžete jít naproti zasláním více hracích karet.

Kde získám herní kartu?

Hrací karta je ke stažení na webu akademiekvality.cz anebo ji získáte také v prodejnách vybraných řetězců.

Kdy se bude odměňovat?

Kuchyňské pomocníky a drobné výhry bude možné získat průběžně každý týden. Hlavní výhry se budou losovat ve 3 kolech, vždy po 4–5 týdnech.

Znáte význam některých značek kvality?

  • Klasa – jedná se o národní značku kvality, která vymezuje výjimečně kvalitní produkty
    v porovnání s běžně dostupnými potravinami (více než 900 produktů od více než 200 výrobců).
  • Regionální potravina – oceňuje nejlepší výrobky z každého kraje. Cílem je podpořit domácí producenty lokálních potravin (více než 500 výrobků od více než 350 výrobců).
  • BIO „zebra“ BIO „list“ –národní a evropská ochranná známka pro produkty ekologického zemědělství zohledňující dopad na životní prostředí a potřeby chovaných hospodářských zvířat.
  • Chráněné označení (ZTS, CHZO, CHOP) – zaručuje záruku kvality, která je vázaná např. na daný region.

Veškeré informace naleznete na akademiekvality.cz.

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip