Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte probiotika pro celou rodinu a posilněte imunitu

Vyhrajte probiotika pro celou rodinu a posilněte imunitu

29.9.2020 - redakce Babinet.cz

Pandemie se rychle šíří. Čísla nemocných stoupají, proto byste neměli na nic čekat a podpořitsvou imunitu. Nikdy totiž nevíte, kdy a kde se s nemocným můžete setkat. Abyste měli dobře fungující obranyschopnost, musíte mít ve formě střeva. K tomu vám pomohou probiotika. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček doplňků stravy Naturevia, ve kterém najdete kvalitní přípravky pro celou rodinu.

Střeva jsou největším orgánem v našem těle a zároveňtím nejdůležitějším pro naši obranyschopnost. Sídlí v nich až 80 % buněk imunitního systému. Proto je důležité mít střeva a jejich mikrobiomv dobré kondici. Jedině tak bude připravená vaše imunita na případný střet s koronavirem. Pokud mátejakýmkoliv způsobem „rozhozené“ zažívání a běžně byste nad tím mávli rukou, že se to samo srovná, teď na to není čas. Střeva si zaslouží péči. Ovlivňují totiž tvorbu bílých krvinek, které jsou v boji s infekcí nepostradatelné. Také ale pomáhají vstřebat živiny z potraviny, a proto tedy fungují i jako zásobování. Bez nich se důležité vitaminy a minerály nedostanou tam, kam mají.

Probiotika pomohou k rovnováze

K tomu, abyste nastavili a udrželi ve vašem zažívání správnou rovnováhu bakterií, vám pomohou kvalitní probiotika. Vsadit můžete na Naturevia Laktobacily 5 Imunita, které obsahují unikátní komplex pěti vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu v obrovské síle 15 miliard v jedné kapsli. Navíc přípravek obsahuje také vitamin C, který je pro imunitu rovněž nezbytný.

Speciální přípravky jsou k dostání i pro děti. Pro ně jsou určeny Naturevia Laktobacílky, které mají podobu cucavých pastilek s ovocnou příchutí, takže vašim ratolestem zachutnají a nemusíte se bát, jak je do nich „dostanete“.Podpořit imunitu a mít zažívání v rovnováze je nyní důležitější než kdy dříve, koronavirus se rozmáhá nejen ve školách, ale i pracovních kolektivech. Být připraven se tak vyplácí. Soutěžte proto s námi o probiotika pro celou rodinu.

Co můžete vyhrát v soutěži:

3x balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Laktobacily 5 Imunita a Naturevia Laktobacílky. Hodnota 1 výhry je cca 400 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Lucie Pokorná - Litoměřice, Tereza Sedláková - Mukařov/Srbín, Miroslav Vokatý - Nymburk

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Marjar
6.10.2020 16:09

Probiotika mně vždy pomohla. Doporučuji.

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip