Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  BABY born: Panenka, která může být miminkem i nejlepší kamarádkou

BABY born: Panenka, která může být miminkem i nejlepší kamarádkou

8.9.2020 - redakce Babinet.cz

Panenka BABY bornbyla uvedena na trh už v roce 1991 a po celém světě se jí za tu dobu prodalo více než neuvěřitelných 24 milionů kusů. Možná i vy si na ni pamatujete z dětství a těšíte se, až ji budete moct pořídit svým vlastním dětem.

Herní svět bez hranic

V čem se skrývá její tajemství? Proč se v oblibě malých maminek drží už téměř tři desetiletí?BABY born totiž není JEN panenka, je to celý herní svět plný nápadů a podnětů, do kterého se holčičky nadšeně vydávají a posouvají v něm hranice své vlastní fantazie. Díky jedinečnému hernímu konceptu a široké paletě doplňků může být totiž panenka pro svou malou maminku nebo tatínka nejen miminkem, o které se budou s láskou starat, ale i kamarádkou, se kterou budou společně prožívat různá dobrodružství. S BABY born můžou děti vyrazit na procházku, na výlet nebo do bazénu a v zimě řádit ve sněhu.  BABY born se umí „proměnit“ v princeznu, vílu nebo třeba v motorkářku. Nadšeně se svou rodinou pojede na dovolenou či na chatu. Na vše se ve světě BABY born najde spousta doplňků a módních oblečků, díky nimž bude hra s panenkou plná nezapomenutelných zážitků. A právě na ty budou jednou především holčičky, až se z malých maminek stanou velké dámy, rády vzpomínat.

Panenky odpovídající věku malých maminek

V hracím světě BABY born najdete panenky v několika velikostech pro různé věkové kategorie dětí. Svou panenku BABY born můžou mít děti už od narození.Bude jim dělat společnost v kočárku či kolébce, miminka nadchne svou měkkostí a sametovým materiálem, uklidní je nočním světýlkem nebo ukolébavkou.

Stejně jako rostou děti, rostou i panenky BABY born. S ohledem na věk jsou větší a mají i více funkcí, aby si s nimi děti užily spoustu zábavy. Nejoblíbenější a nejznámější je panenka BABY born – miminko, která je doporučována pro děti od 3 let. Je jako opravdové miminko. Měří 43 cm a má 9 životních funkcí.Všechny funkce panenky jsou mechanické, nemusíte tedy měnit baterie. Uvnitř panenky není žádná elektronika. Panenka BABY born umí pít vodu z lahvičky, ronit opravdové slzy a jíst kašičku, kterou dokonce i vykaká. Po položení na záda zavírá oči. Čůrá do plenky nebo do nočníku. Tělíčko je vyrobeno z příjemného měkčeného „Soft Touch“ materiálu.Má pohyblivé klouby v ramenou a v kyčlích, je tak velmi jednoduché panenku převlékat. Malé rodiče maminky jistě potěší, že své miminko mohou koupat.Všechny tyto funkce v dětech podporují pocit odpovědnosti. O své miminko se musí hezky starat: krmit jej, vyměňovat mu plenku, vykoupat jej, vhodně obléknout na doma i ven na procházku.Děti tak mohou kopírovat své maminky, které se třeba starají o mladší sourozence.Můžete si vybrat buď BABY bornholčičku nebo chlapečka, za zmínku určitě stojí, že chlapečci jsou anatomicky korektní.

Před několika lety miminku přibyla i Starší sestřička a bratříček BABY born. Mají obličej starších dětí a nádherné vlásky, které rozšiřují herní svět o oblíbenou hru s vlasy a vytváření velkého množství různých účesů. Panenky pijí vodu z lahvičky, roní slzy, dokážou samy stát a můžou se koupat. I když jsou vzhledově starší, mají stejnou velikost jako miminko BABY born a můžou si tak mezi sebou vyměňovat všechno oblečení i doplňky.

Ocenění

Panenka BABY born – miminko se může pyšnit titulem Hračka roku v kategorii Dívčí hračky a Starší sestřička BABYbornvyhrála první cenu v anketě MAMAvolba. V obou případech získaly panenky ocenění na základě hlasů maminek, které si hrus BABY born oblíbily a BABY born je u nich doma nepostradatelnou hračkou a kamarádkou, tedy vlastně členem rodiny.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip