Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o přípravky Naturevia a zažeňte letní záněty

Soutěžte o přípravky Naturevia a zažeňte letní záněty

23.8.2020 - redakce Babinet.cz

Teploty atakují třicítku. Ke koupání tak lákají řeky, rybníky či vodní nádrže. Jenže jejich čistota a mnohdy také ledová voda vám mohou následně přivodit nepříjemné patálie. Zvláště jste-li náchylné k tzv. letním zánětům, měly byste být připravené na prevenci a mít vždy po ruce dobře vybavenou lékárničku. Soutěžte s námi o balíček doplňků stravy Naturevia, kterým ji vhodně doplníte.

Síla brusinek a manóza

Nejedna žena zná důvěrně řezání a pálení, které jsou prvními signály problémů močových cest. Pokud se objeví, není nač čekat a je potřeba se rovnou vrhnout do boje. Pomoct přitom může příroda a novinka Naturevia UroPerfect Manóza Rapid. Ta obsahuje účinnou kombinaci silného extraktu ze severoamerických brusinek a D-manózu, které společnými silami brání v usazování bakterií E.coli v močových cestách. Je to výhodná kombinace, protože D-manóza působí rychle a brusinky naopak dlouhodobě. Nechybí ani zlatobýl, jenž působí močopudně, takže nebezpečné patogeny pomůže z těla vyplavit a tím zabrání jejich množení. Obsažený vitamin D navíc podpoří váš imunitní systém pro případné ohrožení zánětem. Doplněk stravy je balen v praktických sáčcích, jejichž obsah stačí smíchat s trochou vody a vypít. Úleva by se měla dostavit brzy.

Probiotika s céčkem

Co dalšího rozhodně nesmí ve vaší cestovní lékárničce chybět,  jsou probiotika. Ta pomohou srovnat vaše zažívání a jsou tak účinnou obranou proti střevním problémům. Přece jen v létě dáváte vašim střevům pořádně zabrat a péči si zaslouží. Vsadit můžete na doplněk stravy Naturevia LAKTOBACILY „5“, jejichž jedna kapsle obsahuje 15 miliard prospěšných bakterií pěti různých kmenů laktobacilů a bifidobakterií a také vitamin C pro podporu imunity. Navíc jsou stabilní a vydrží i teplejší počasí a delší cesty. Takže léto si nejen díky nim užijete naplno.

Co můžete vyhrát:

Získat můžete jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje UroPerfect Manóza Rapid a Laktobacily 5. Hodnota 1 výhry je cca 400 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

zoulova.jana@seznam.cz
13.12.2020 19:26

a výherci?

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip