Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Máte ve sklepě pořádek? S kvalitními moderními regály to zvládnete

Máte ve sklepě pořádek? S kvalitními moderními regály to zvládnete

14.8.2020 - redakce Babinet.cz

Považujete sklep za místnost, která je v interiéru jakoby navíc? Pokud ano, zřejmě tady máte pouze uskladněné věci bez jakéhokoli systému. Je to škoda, protože sklep může sloužit jako plnohodnotná součást interiéru. Stačí si tady pouze udělat pořádek. Ne, nemusíte se bát nějakého zdlouhavého přestavování ani ničeho jiného. Stačí si pouze pořídit moderní regálový systém, který vám v tomto ohledu pomůže. Na co při výběru regálů dbát a jaké jsou hlavní přednosti takovéhoto systému?

Rychlé a jednoduché složení

Doby, kdy bylo nezbytné jednotlivé regály zdlouhavě a složitě šroubovat za pomocí spousty nástrojů, jsou již naštěstí dávno minulostí. Pokud zvolíte bezšroubové regály do sklepa, můžete si být jistí tím, že vám k jejich složení postačí pouze šikovné ruce. Složení regálových systému je čistě intuitivní, a když si nebudete vědět rady, prostě se podíváte do přiloženého návodu, který je k dispozici v každém balení. Jednoduché a rychlé je i složení šroubových regálů. Tady stačí jen základní dílenské vybavení.

Kvalita, variabilita a vysoká nosnost samozřejmostí

Moderní regály se vyznačují vysokou kvalitou zpracování. Můžete si být jistí jejich vysokou nosností. U šroubových se pohybuje kolem 100 kg na jednu polici. U bezšroubových variant se může jednat klidně i o 250 kg. Police jsou vyrobené z kovu, takže se vyznačují maximální odolností a dlouhou životností. Velkou výhodou je také variabilita jednotlivých policových systémů. Jak si police nastavíte, je pouze na vás. Vše se odvíjí i od toho, co vlastně v regálech skladujete. Modely od společnosti Majster Regál jsou maximálně variabilní a dávají spousty možností sestavení regálového systému.

Vzhledově regály určitě nezklamou

Tím si můžete být jistí. Nové regálové systémy jsou typické barevným provedením. Jaký odstín zvolíte, je pouze na vás. Především ve sklepech s posezením je třeba designové hlediska brát v potaz.

 

foto: majster-regal.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip