Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Tak, jak to kočky mají rády

Tak, jak to kočky mají rády

13.8.2020 - redakce Babinet.cz

Kočky jsou od přírody tvorové masožraví a nároční na rozmanitou stravu. Na jejich jídelníčku je proto třeba dát si záležet. Ideálním řešením, jak možná trochu „nudné“ granule vylepšit tak, aby se od misky neozvalo naštvané mňoukání, jsou kočičí konzervy. Ty by však měly kromě chuti vynikat také složením, které prospěje zdraví kočičky a přispěje tak k vaší oboustranné spokojenosti.

Protože kočky si obsah vlastní misky samy vybrat nemohou, je na jejich lidských parťácích, aby jim zajistili menu, po kterém budou spokojeně vrnět. Jednou z cest, jak jít kočičímu štěstí naproti, je voňavé masové krmivo. Do této množiny poté spadají konzervičky, kapsičky a další druhy masitých dobrot. Servírovat je obvykle můžete jako chutný topping ke granulím, odpolední svačinku nebo jako plnohodnotnou a kompletní stravu. Aby mlsné kočičí jazýčky nezabředly do chuťového stereotypu, můžete jim jednotlivé dobroty obměňovat.

Prémiové dobroty pro všechny kategorie koček

Že si kočky žádají rozmanitost ví také český výrobce krmiv pro domácí mazlíčky Brit. Pro jejich spokojenost proto do řady Brit Premium vedle granulí, kapsiček a salámků nově zařadil také konzervičky Brit Premium by Nature. Díky rozmanité nabídce chutí, konzistencí i druhů masa byste tak jen těžko hledali kočku, jejíž chuťové preference by nový sortiment konzerv nezvládl uspokojit.

Konzervičky Brit Premium by Nature jsou vyrobeny v České republice a přináší hned šest nových receptur. Ty mají formu lahodně jemného paté, protože přesně tak to mají kočky rády. Kromě různých druhů masa, mezi které patří například kuřecí, jehněčí nebo pstruh, je důležitou ingrediencí taurin, pro kočky nepostradatelná aminokyselina, která prospívá jejich zraku a správné srdeční činnosti.

Vše přírodní

Konzervičky neobsahují lepek, který bývá často původem alergických reakcí, ani přidaný cukr, jenž může přispívat k obezitě. Stejně tak ve složení nenajdete žádnou chemii jako zchutňovadla nebo barviva. Krémové paté tvoří pouze přírodní suroviny. A protože na rozmanitost stravy nelze zapomínat v žádném věku, jsou nové konzervičky Brit Premium by Nature i další alternativou v jídelníčku seniorních kočičích parťáků, kteří již mohou mít problém se zoubky.

Brit – VAFO PRAHA s.r.o. | Web: www.krmivo-brit.cz │ Facebook: www.fb.com/brit/

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip