Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Velká astropředpověď na srpen. Býci musí být opatrní, Raci vytasí trumfy

Velká astropředpověď na srpen. Býci musí být opatrní, Raci vytasí trumfy

1.8.2020 - redakce Babinet.cz

Máte na srpen svá přání a plány? Pročtěte si náš článek a zjistěte, zda vám budou hvězdy přát, či nikoliv. Dozvíte, kdo pravděpodobně potká svou velkou lásku, kdo bude randit jako o život a také to, kdo bude řešit finanční potíže.

Berani

Srpen je pro Berany ideálním měsícem pro milostná dobrodružství. Velmi intenzivně budou randit, flirtovat, poznávat nové tváře a také budou nacházet spřízněné duše. Nezadaní mají velkou šanci potkat toho pravého partnera.

Ve finanční a provozní oblasti se na začátku měsíce očekává menší zpoždění a narušení zajetých kolejí, ale věci se rychle změní k lepšímu. Při nakupování je třeba pečlivěji kontrolovat své peníze. Nemusíte si nic odpírat, ale je lepší současně i šetřit.

Býci

Býk se musí  chránit před negativní energií některých lidí. Očekává se, že v srpnu bude na Býky útočit mnohem více energetických upírů, toxických lidí a nepřátel celkově. V podnikání i v práci astrologové doporučují spoléhat se pouze na sebe, a na důvěryhodné lidi. Při jednání s novými klienty a partnery je vhodné být opatrnější.

V lásce bude vše co nejklidnější, bez náznaku negativních nepříjemností. Astrologové doporučují, aby Býk v srpnu dělal co nejvíce příjemných věcí pro příbuzné, děti, blízké. Tento měsíc si můžete vzít krátkou dovolenou, jet na společné výlety, trávit čas doma, vidět se s celou rodinou.

Blíženci

Blíženci budou muset prokázat své organizační schopnosti v rodinném kruhu. V srpnu můžete všechny sblížit a vyčistit vzduch při rodinné večeři, nebo při jiném setkání. Věnujte čas vzájemné komunikaci, vzájemné pomoci. V srpnu je také místo pro romantiku, nedávejte proto přednost samotě.

V práci a podnikání je žádoucí ukázat více iniciativy, jinak nebude možné zvýšit si příjem. Je možné, že druhá polovina měsíce bude trochu nervózní a napjatá, ale není se třeba plašit. Speciální meditace pomůže zmírnit stres a únavu.

Raci

Astrologové doporučují být při nakupování opatrnější a důslednější. Nastává okamžik, kdy potřebujete ukázat všechny své nejlepší kvality, včetně kreativních a organizačních schopností. Poté vám budou šéfové a partneři konečně projevovat úctu.

V lásce stojí za to bojovat s negativními myšlenkami. Mohou být kamenem úrazu a způsobit mnoho problémů. Pokud s nimi válčíte, od prvních srpnových dnů můžete cítit pozitivní změny. To je ten pravý čas pro práci na sobě a na vašich myšlenkách.

Lvi

Velké štěstí se bude usmívat na Lvy ve všech sférách života. Srpen pro ně bude časem pozitivní změny. Nejprve byste měli věnovat pozornost vztahu se svými blízkými. Musíte čelit pravdě a určit, kterým směrem se posunout dále, abyste zlepšili vztahy, a našli štěstí.

Lvi budou mít vynikající příležitost k výraznému úspěchu v práci, podnikání a kreativitě. Astrologové dále doporučují vypracovat akční plán a nikomu z cizích lidí neříkat o svých ambicích, cílech a touhách.

Panny

V srpnu Panny čeká velký úspěch na milostném poli. Nejsilnější aspekty lásky jim pomohou uspět při hledání spřízněné duše, nebo posílit existující vztah. Je velmi pravděpodobné, že se v životě Panny objeví milý člověk, takže buďte trpěliví.

Ve finanční sféře astrologové nedoporučují razantní kroky, neměnit směr vývoje. Stojí za to se zaměřit na obvyklé věci. Odpovědný přístup k podnikání a schopnost odpočinku pomohou zvýšit produktivitu. Najít motivaci nebude obtížné - k tomu se musíte obklopit nadšenými lidmi, kteří nejsou líní.

Váhy

Váhy by se měly v první polovině měsíce věnovat své energii, hledání řešení v podnikání i v práci.  Je třeba si uvědomit, že v srpnu budou vaše peníze potřebovat pořádek. Srpen je tak skvělým obdobím pro otevření bankovního účtu, a přepočet dluhů.

Druhá polovina srpna je ideální pro nalezení lásky nebo posílení vztahů. Některé záležitosti budou pro všechny Váhy stejně příjemné. Abychom se k tomu příjemnému přiblížili, zahájili vztah nebo posílili ten stávající, je důležité jít naproti působivé události.

Štíři

Štír byl v posledních týdnech nasycen ničivou energií planet a hvězd, která mohla vyvolat negativní pocity. Speciální meditace jim pomůže zbavit se jich. V srpnu samotné hvězdy Štírům pošlou tvůrčí sílu, která vyčistí jejich mysl od všeho, co je zbytečné, a pomůže jim uklidnit se.

Srpen 2020 je ideální čas k nalezení sebe sama, k rozvoji nových dovedností a je to skvělá příležitost k tomu, být aktivnější ve všech oblastech života. Štíři budou mít hodně síly a energie k překonání problémů jakéhokoli rozsahu. Musíte jen věřit v sebe a naladit se na správnou vlnu. Srpen není časem odpočinku. Toto je pro Štíry doba práce a činnosti.

Střelci

Střelec by měl v prvním srpnovém týdnu přemýšlet o ochraně energie před negativními lidmi. Od 8. srpna se síla hvězd a planet opře do kreativity, a na základě toho se Střelcům začnou otevírat nové dveře v životě.

Je to skvělý měsíc pro nakupování, změnu stylů a účesů. Toto období je vhodné pro změnu zaměstnání, a pro hledání nových zdrojů příjmů. Svět se pro Střelce v srpnu změní k lepšímu. Je to ideální čas pro kreativní výkony a neobvyklé fyzické aktivity.

Kozorozi

Prvních pár týdnů srpna bude pro Kozorohy kouzelných. Budou moci zlepšit svůj život, zvýšit příjem a optimalizovat výdaje. Nejdůležitější věcí je dobré zdraví, síla a motivace. V srpnu se můžete vzdát špatných návyků, a rozvíjet nové užitečné vlastnosti vašeho charakteru.

V srpnu je nutné jednat a nečekat. Dokonce i v obtížných obdobích astrologové doporučují, abyste se nestahovali do sebe a všímali si i těch nejmenších maličkostí. Kozorozi jsou nyní na vzestupu, takže ani v tišší druhé polovině srpna by neměli zpomalit.

Vodnáři

Astrologové poznamenávají, že na samém začátku měsíce může mít Vodnář mnoho nových problémů a těžkostí, které budou vyžadovat náhlá řešení, velkou pozornost, spoustu času a úsilí. Neměli byste ztratit srdce, protože tímto způsobem se vesmír pokouší pozitivně upravit život Vodnáře. Je čas vyzkoušet nové životní recepty.

Technika holotropního dýchání pomůže těmto lidem zlepšit náladu na začátku měsíce. Asi od 10. srpna se štěstí začne postupně vracet. Konec léta bude obecně velmi příznivý pro práci i podnikání. Je užitečné provádět velké nákupy, uzavírat obchody. Ještě není čas na dovolenou, Vodnáři v srpnu neodpočívají.

Ryby

Ryby by si měly dát pozor na agresivní znamení zvěrokruhu. Některá znamení mohou být pro Ryby nebezpečná. Je vhodné vyhnout se konfliktům a nezaměřovat se na negativní emoce. I cizí lidé mohou přinést Rybám spoustu problémů. Pokud chcete s někým komunikovat, je lepší se obklopit důvěryhodnými přáteli a spolupracovníky.

Druhá polovina srpna je ideální pro cestování, hledání lásky, změnu scenérie. Také v srpnu se můžete zapojit do duchovních pátrání, cvičení, hledat smysl života a stanovit si nové cíle. Ve druhé polovině měsíce je vysoká pravděpodobnost setkání s nějakým mentorem.

 

připravila Bára Klímová

foto: dailyhoro.ru

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip