Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Příběh jednoho trička aneb Když doslouží, může udělat ještě spoustu radosti v projektu Klokánek

Příběh jednoho trička aneb Když doslouží, může udělat ještě spoustu radosti v projektu Klokánek

27.7.2020 - redakce Babinet.cz

Známe to všichni. Klasický koloběh, kdy si koupíme jedno nebo dvě krásná trika, halenku, džíny, vezmeme je na sebe průměrně šestkrát a za chvíli nás tak trochu omrzí nebo nám už nepadnou. A v tuto chvíli může začít nový příběh. Je jen na nás, jakou budoucnost danému kousku zajistíme. Oblečení lze jednoduše věnovat někomu, kdo ho ještě rád unosí. A proto vznikla spolupráce značky Vanish a Fondu ohrožených dětí, kdy nositelný textil odložený do kontejnerů Klok.tex získávají děti z projektu Klokánek.

V červenci navíc z nákupu jakéhokoli produktu značky Vanish přispěje firma RB (Hygiene Home) Czech Republic, pod níž značka spadá, třemi korunami na Fond ohrožených dětí.

Příběh trička se spojí s tím naším v momentě, kdy si ho koupíme a doneseme domů. Ať už má sloužit nám, nebo našim dětem, každý příběh má svůj konec. Když se jeho čas naplní, dítě z něj vyroste nebo usoudíme, že jej už nevyužijeme, je na čase se rozloučit. Avšak není nutné ho hned vyhazovat, je možné ho například věnovat těm, kteří ho ještě užijí.

Aby nošené oblečení mohlo být ještě využíváno, je třeba se o něj v průběhu naší společné cesty dobře starat. A to se netýká pouze dodržování doporučených pracích programů, ale i rychlejšího a efektivního praní a zbavování se skvrn od jídla, make-upu nebo v případě dětí stop bláta či fleků od trávy. Výsledkem správné péče je dlouhá životnost a možnost předat oblíbené triko k dalšímu užití.

I vy se tak můžete zapojit tím, že se budete dobře starat o své oblečení. A jakmile nadejde čas rozloučení, můžete jej vložit ho do kontejnerů Klok.tex a udělat radost dětem z projektu Klokánek.

Společnost RB (Hygiene Home) Czech Republic navíc na Fond ohrožených dětí v červenci přispěje třemi korunami z nákupu jakéhokoli produktu značky Vanish.

Produktový tip:

Vanish Oxi Action

Pečujte dobře o své oblečení, abyste ho mohli poslat dál. Dodržujte předepsané programy, na skvrny používejte tekutý odstraňovač skvrn Vanish Oxi Action, a až se budete chtít s vaším oblíbeným kouskem rozloučit, nezapomeňte ho vložit do kontejnerů Klok.tex a věnovat někomu z projektu Klokánek.

Tekutý přípravek pro bělení a odstranění skvrn je možné použít současně s praním, na předmáčení či aplikovat přímo na skvrnu a poté vyprat. Díky obsahu aktivního kyslíku dojde k odstranění skvrny, aniž by byla narušena struktura prádla.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena: 199 Kč

--------------------------------------------------------------

KLOKÁNEK

Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí. Již dvacet let je jeho cílem nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči až do doby, kdy se budou moci vrátit zpět do své rodiny nebo až pro ně bude nalezena trvalá náhradní rodinná péče.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip