Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Trávu až do pasu i náletové dřeviny zkrotí výkonné křovinořezy

Trávu až do pasu i náletové dřeviny zkrotí výkonné křovinořezy

26.7.2020 - redakce Babinet.cz

Zkultivovat zarostlou „džungli“ v pohlednou část zahrady vyžaduje sílu i techniku, v první řadě výkonný křovinořez.MnohostrannékřovinořezyFieldmann využijete na přerostlou trávu i náletové dřeviny. Kromě poloautomatické strunové hlavy totiž příslušenství těchto strojů zahrnuje i ocelový trojzubec.

Na trávu až do pasu

Elektrický vyžínačFieldmannFZS 2050-E o výkonu 1400 W je určený zejména k sečení vysoké trávy a rozsáhlejších zaplevelených ploch. Tento model je vybaven poloautomatickou strunovou vyžínací hlavou, ale navíc také ocelovým trojzubcem. S jeho pomocí lze sekat mladé náletové dřeviny či jiné odolnější rostliny. Díky elektrickému pohonu stroj nevyžaduje žádný zvláštní servis a míchání paliva. Výškově nastavitelná rukojeť a ramenní popruh zpříjemní práci. Více na www.fieldmann.cz. Doporučená akční MO cena vyžínacístrunové sekačky Fieldmann FZS 2050-E je 1.999 Kč.

Do odlehlého kouta zahrady

Nezávislost benzínového pohonu na elektrické zásuvce umožňuje krotit džungli i v odlehlém koutě zahrady. Tady můžete likvidaci přerostlé trávy a nevítaných dřevin svěřit výkonnému křovinořezuFieldmann FZS 4004-B, který si s obojím snadno poradí. Stroj s benzínovým dvoutaktním motorem o objemu 43 cm3a výkonem 1,40 kW je vybaven jak strunovou hlavou, tak odolným ocelovým trozubcem. Při sekání oceníte poloautomatickou strunovou hlavu se záběrem sečení 43 cm, která zajišťuje nastavení délky dvojice strun jenlehkým úhozem o zem.Díky možnosti širokého úchopu oběma rukama pohodlně posekáte i větší plochy. Nastavitelný ramenní popruh pomůže rozložit váhu křovinořezu na celé tělo, čímž ulehčí zejména delší práci.Pro tento případ je stroj navíc vybaven objemnou nádrží 1,6 lpro delší práci bez přerušení.Více na www.fieldmann.cz.Doporučená akční maloobchodní cena křovinořezu Fieldmann FZS 4004-B je 2.899 Kč.

Vstříc náročným podmínkám

Pro údržbu rozsáhlejších ploch a v náročných podmínkáchurčitě zvolte křovinořez se silným motorem a dvojitou přední rukojetí, která díky možnosti širokého úchopu oběma rukama připomíná řídítka, proto se jí říká „bike“. Tento typ rukojeti není samoúčelný, ale umožňuje výrazně efektivnější práci s křovinořezem. Výkonný benzínový křovinořez Fieldmann FZS 5003-B je vybaven silným dvoutaktním motorem o objemu 52 cm3. Kromě strunové hlavy stroj nabízí takénasazení ocelového trojzubce, který je součástí balení, a s jehož pomocí lze sekat bez obav náletové dřeviny či jiné odolnější rostliny. Model umožňuje nastavit úhel a pozici na hlavním děleném hřídeli doslova na míru uživatele. Více na www.fieldmann.cz.Doporučená akční MO cena benzínového křovinořezu Fieldmann FZS 5003-B je 3.199 Kč.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip