Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o balíček SKYRŮ z Bohušovic v hodnotě 600 Kč

Soutěžte o balíček SKYRŮ z Bohušovic v hodnotě 600 Kč

17.7.2020 - redakce Babinet.cz

Do obchodů přišla letní limitovaná edice bohušovického SKYRU. Zákazníci si tak mohou oblíbený zakysaný výrobek islandského typu nově vychutnat také v příchutích mango-maracuja a třešně-černý rybíz. Zatímco prvně zmíněný SKYR se v nabídce objevil už v loňském roce, druhý z nich bude pro tuto sezonu novinkou. Stejně jako celá řada SKYR je i letní edice charakteristická minimem tuku (0,1 %) a vysokým obsahem bílkovin (až 12 g ve 100 g výrobku).

V rámci limitované letní edice rozšířila Bohušovická mlékárna řadu zakysaného výrobku islandského typu SKYR o příchutě mango-maracuja a třešně-černý rybíz. Totožně se sedmi příchutěmi stálé nabídky se obě novinky vyznačují minimálním obsahem tuku a vysokým obsahem proteinů. Díky těmto nutričním hodnotám jsou všechny bohušovické SKYRY ideální součástí jídelníčku při redukčních dietách, zvyšování kondice, nabírání svalové hmoty a celkovém zlepšení životního stylu. Vhodné jsou také pro sportovce, děti, seniory nebo těhotné i kojící ženy.

Vedle nové limitované edice nabízí Bohušovická mlékárna na českém a slovenském trhu také varianty natur (bez příchutě), jahoda, brusinka, broskev-meruňka, višeň-čokoláda, vanilka a borůvka. Všechny bohušovické SKYRY jsou vyrobeny z mléka od českých farmářů.

SKYR uvedla na český trh jako první Bohušovická mlékárna, a to v květnu roku 2016. Islandskou tradiční pochoutku z Bohušovic koupíte v prodejních sítích BILLA, Globus, Kaufland, TESCO, Žabka, Košík.cz, Rohlik.cz a dalších.

Cena: 19,90 Kč.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají balíček bohušovických SKYRŮ v hodnotě 600 Kč.

Více najdete na www.skyrcz.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jaroslav Novotný - Otrokovice, Eva Purkarová - Dobřany, Alena Dokoupilová - Přerov

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Ferdicek
24.7.2020 10:00

Super soutěž !

ERBEN
25.7.2020 21:32

Skyry má naše širší rodinka v oblibě- jsou i s menším obsahem cukru...OK- a to naše postavy potřebují!!! V případě výhry se podělíme s rodinou!!!Nejsm skrblícci, jsme senioři,70tníci.Věra Špalková

ozon
27.7.2020 17:01

A co jako? To si tu výhru chcete vydyndat ?

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip