Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o balíček SKYRŮ z Bohušovic v hodnotě 600 Kč

Soutěžte o balíček SKYRŮ z Bohušovic v hodnotě 600 Kč

17.7.2020 - redakce Babinet.cz

Do obchodů přišla letní limitovaná edice bohušovického SKYRU. Zákazníci si tak mohou oblíbený zakysaný výrobek islandského typu nově vychutnat také v příchutích mango-maracuja a třešně-černý rybíz. Zatímco prvně zmíněný SKYR se v nabídce objevil už v loňském roce, druhý z nich bude pro tuto sezonu novinkou. Stejně jako celá řada SKYR je i letní edice charakteristická minimem tuku (0,1 %) a vysokým obsahem bílkovin (až 12 g ve 100 g výrobku).

V rámci limitované letní edice rozšířila Bohušovická mlékárna řadu zakysaného výrobku islandského typu SKYR o příchutě mango-maracuja a třešně-černý rybíz. Totožně se sedmi příchutěmi stálé nabídky se obě novinky vyznačují minimálním obsahem tuku a vysokým obsahem proteinů. Díky těmto nutričním hodnotám jsou všechny bohušovické SKYRY ideální součástí jídelníčku při redukčních dietách, zvyšování kondice, nabírání svalové hmoty a celkovém zlepšení životního stylu. Vhodné jsou také pro sportovce, děti, seniory nebo těhotné i kojící ženy.

Vedle nové limitované edice nabízí Bohušovická mlékárna na českém a slovenském trhu také varianty natur (bez příchutě), jahoda, brusinka, broskev-meruňka, višeň-čokoláda, vanilka a borůvka. Všechny bohušovické SKYRY jsou vyrobeny z mléka od českých farmářů.

SKYR uvedla na český trh jako první Bohušovická mlékárna, a to v květnu roku 2016. Islandskou tradiční pochoutku z Bohušovic koupíte v prodejních sítích BILLA, Globus, Kaufland, TESCO, Žabka, Košík.cz, Rohlik.cz a dalších.

Cena: 19,90 Kč.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají balíček bohušovických SKYRŮ v hodnotě 600 Kč.

Více najdete na www.skyrcz.cz

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Ferdicek
24.7.2020 10:00

Super soutěž !

ERBEN
25.7.2020 21:32

Skyry má naše širší rodinka v oblibě- jsou i s menším obsahem cukru...OK- a to naše postavy potřebují!!! V případě výhry se podělíme s rodinou!!!Nejsm skrblícci, jsme senioři,70tníci.Věra Špalková

ozon
27.7.2020 17:01

A co jako? To si tu výhru chcete vydyndat ?

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip