Babinet.cz  /  Tajemno  /  Květiny podle znamení. Pannám lilii, pro Váhy kamélie

Květiny podle znamení. Pannám lilii, pro Váhy kamélie

10.7.2020 - redakce Babinet.cz

Květinami nemusíme obdarovávat pouze ženy. A obzvláště teď v létě nejsou kytky výhradně ženskou záležitostí. Určitě se totiž i vy chystáte na nejedno zahradní posezení, či gril párty, a vedle láhve dobrého vína plánujete hostitelce přinést i kytku. Zjistěte proto znamení hostitelky i hostitele a nechte rovnou uvázat společnou kytici, která potěší ji i jeho.

Beran

U Beranů se snoubí inteligence a zdravý selský rozum. Tato kombinace je sama o sobě velmi charismatická. U Berana pak toto charisma platí dvojnásob. Osobitý Beran, který poutá pozornost každým slovem, totiž nikoho nenechává chladným a v každém zanechá svou stopu. Asi i proto se Beranům zamlouvají rudé růže. Výrazné, nádherné a nezapomenutelné.

Býk

Neovlivnitelní Býci. Ničím a nikým. Spoléhají nejvíce sami na sebe a nutno uznat, že svého vytyčeného cíle většinou opravdu dosáhnou právě díky této své vlastnosti. Býkovi můžete vymlouvat, co chcete, ale on si stojí za svým. A to se mu vyplácí. Jeho zdravá sebejistota je hodna obdivu. Jednoduchost sedmikrásek je pro Býky to pravé.

Blíženci

Zvídaví a neúnavní Blíženci. Jejich schopnost naslouchat a klást ty správné otázky, je neuvěřitelně vypilovaná. Blíženci z vás vždy dostanou odpověď, kterou toužíte někomu svěřit, ale nenacházíte odvahu. Zrozenci Blíženců jsou navíc ohromně sympatičtí a zábavní, takže jejich společnost je balzámem pro duši. Báječně jim tak sedí rozpustilé karafiáty.

Rak

Raci a ta jejich intuice, která nikdy nelže. Jejich umění číst mezi řádky je pro některé tak nesnesitelné, že se Rakům záměrně vyhnou velkým obloukem. Sensitivní Raci jsou svou jedinečností přitažliví a lehce děsiví zároveň. Tajemno, do kterého jsou Raci zahaleni, jejich zvláštnost ještě umocňuje. Raky rozhodně potěšíte gerberou.

Lvi

Okouzlující Lvi vnesou do životů svých blízkých pořádek a vlídný řad. Někdy se charakteristika Lvů různí, ale téměř vždy se u Lvů dočtete, že jsou nezapomenutelnými milenci a milenkami. Při milování je u Lvů klíčová vnímavost. Nespěchají a vnímají každý pohyb partnera. Lvy stoprocentně potěšíte slunečnicemi.

 

 

 

Panny

Introvertní, ale velice upřímné Panny jsou lidem mnohdy trnem v oku. Jsou totiž přímé a nerozpakují se vytmavit komukoliv cokoliv. Říkají i pravdy, na které by si troufnul jen málokdo, ale přitom nekřičí. Tento vyzývavě přísný klid okolí znervózňuje. Pokud chcete květinou potěšit Pannu, sáhněte po lilii.

Váhy

Váhy nikdy neuslyšíte jen tak zbytečně plácat. Bývají moudré a rezervované. Žádná rozšafná gesta, nebo nevkusné vtipy. Váhy jsou galantní, diplomatické a všestranné. Zároveň však mají vytříbený smysl pro humor, který je naprosto okouzlující. S Váhami se skutečně nasmějete. Kamélie se k Vahám perfektně hodí.

Štír

Lžete sami sobě? Pokud ano, před Štírem tohle nikdy neuhrajete. Štír do lidí vidí a ihned vám poví, na čem u něj jste. Úctyhodná je také jeho cílevědomost a laskavá povaha. Vždy si na lidech najde něco, co se dá vyzdvihnout a pochválit. Orchidejemi u Štíra nic nepokazíte.

Střelec

Střelci jsou maximálně šťastní, když mohou sami někoho obdarovat. Pokud ale chcete Střelce obdarovat vy, jděte po levanduli. Její uklidňující a půvabná vůně je Střelcům velmi podobná. Zvyknou si na ni i ti, kterým nejdřív příliš nevoněla.

Kozoroh

Věční zajatci vlastní sebekontroly a přísnosti. Kozorozi jsou však úžasné a podmanivé bytosti. Trvá dlouho, než je skutečně poznáte, ale když se vám to podaří, získáte přítele na celý život. Nikdy vás nepodrazí a je na ně nevídané spolehnutí. Pro Kozorohy určitě pelargonie.

Vodnář

Vodnáři často bourají stereotypy. Ať už jde o vztahy, nebo o vlastní život, téměř vždy se přikloní pro trochu netradiční cestu. I proto většinou vykonávají zajímavá povolání a jejich myšlenky se na první dobrou nesetkávají s pochopením. Časem ale nakonec dojdou uznání. Vodnáře ohromíte jejich oblíbenými fialkami.

Ryby

Ryby, náplast na mezilidské vztahy a živá voda pro duše. Jemně a s pochopením vás provedou vašimi vlastními problémy. Ryby také z lidí umí vykřesat to nejlepší a jsou vždy oporou tomu, kdo to potřebuje. Chcete-li jemné Ryby potěšit, obdarujte je maceškami.

 

napsala Bára Klímová

Ilustrační foto:  thespruce.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip