Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Měsíční horoskop: Co vás čeká v červenci?

Měsíční horoskop: Co vás čeká v červenci?

8.7.2020 - redakce Babinet.cz

Létní měsíce ve vás probouzí pohodu a dobrou náladu. Co ale přejí hvězdy vašemu znamení? Přečtěte si, co vás v červenci čeká.

Beran (21.3.-20.4.)
Nyní konečně můžete volně dýchat. V tomto čase se dostaví klid a pohoda v partnerském životě i v celé rodině. Ani v zaměstnání to nebude nijak jiskřit. Využijte této doby k odpočinku a nabrání nové energie. Do konce července bude na obzoru možnost skvělého dobrodružství.

Býk (21.4.-21.5.)
Buďte opatrní v milostnách vztazích.Musíte se mnohé naučit, abyste mohli porazit své soky. Vaše neotřelost a nápaditost je skvělá, ale málokdy si dodáte odvahu vše realizovat. Zajděte si pro radu k dobrému a zkušenému příteli. Určitě Vás podpoří.

Blíženci (22.5-21.6.)
Mějte se na pozoru, tento měsíc vám hrozí možnost krádeže nebo ztráty nějakých osobních věcí. Jedná se spíše o drobnosti, ale přesto buďte opatrní i malá ztráta zamrzí a může Vám způsobit nepříjemnosti třeba na úřadech. Umíte být velmi houževnatí a dařit se vám bude hlavně na poli lásky

Rak (22.6.-22.7.)
Začněte si víc střežit své soukromí. Nesvěřujte se kolegům a známým se svými osobními problémy. Ne všichni to s vámi myslí dobře a mnoho lidí z okolí vám může závidět. Ochráníte tak nejen sebe, ale i svou rodinu. Od druhé poloviny července si ale dejte pozor, ať nejste moc aktivní. Neriskujte všechno, jinak byste mohli přijít o spoustu věcí.

Lev (23.7.-22.8.)
Těšte se na příjemný a pohodový měsíc. Zdá se, že si v rodinném kruhu užijete klid a hezké chvíle s partnerem, dětmi nebo rodiči. Na účet také mohou dorazit dlouho očekávané peníze. Budete mít radost, polepšíte si! V červenci byste se mohli i s novým sympatickým člověkem.

Panna (23.8.-23.9.)
Nepodléhejte zbytečným depresím. Co se stalo, už bohužel nelze vrátit. Muselo to tak být,berte vše jako ponaučení do budoucnosti. Pokuste se s tím vyrovnat sami, neznepokojujte své blízké, byl by z toho zbytečný problém.

Váhy (24.9.-22.10)
Čeká Vás období rozhodování. Zvažte dobře všechny své činy a rozhodnutí, ať nejste později zklamáni. Dejte také pozor na faleš a intriky kolem sebe. Dívejte se na svět raději reálně a se svými plány se držte při zemi. Najděte odvahu a odstřihněte člověka, který vám více bere než dává.

Štír (23.10-21.11.)
Ze zaměstnání mohou přijít v této době nějaké nepříjemné zprávy. Obrňte se trpělivostí a pokorou, nebuďte zbytečně výbušní. V tuto chvíli není vhodná doba na spory, rozhodně by se vám to nemuselo vyplatit. Zadaní ocení pár dní bez partnera.

Střelec (22.11.-20.12.)
Prožíváte složité období, je možné že se dočkáte nějakého zklamání. Zůstaňte však zatím v ústraní a sledujte, jak se situace bude dál vyvíjet. V tuto chvíli není větší iniciativa na místě.Váš čas přijde, zatím vydržte! Uživejte dny volna a nabírejte sílu. Nejlepší příležitost k seznámení nastává v posledních dnech čerence, kdy zapůsobíte na velmi inteligentního člověka.

Kozoroh (21.12-19.1)
V této chvíli si dávejte pozor na konflikty a nedorozumění v rodině nebo v partnerském vztahu. Mohlo by to vyústit až v dlouhodobé problémy a neshody. Je třeba být tolerantní a při debatách volit vhodná slova. Vyhýbejte se na dovolené hádkám.

Vodnář (20.1.-18.2.)
Můžete se těšit na příjemné zprávy. Tento měsícn je vám štěstěna opravdu nakloněna. Jetedy vhodná příležitost pro uzavření nové smlouvy nebo koupi nemovitosti nebo cennějších předmětů. Využijte svou šanci! Vaším vztahem tentokrát vládne neskutečné porozumění a vzájemné pochopení.

Ryby (19.2.-20.3)
Tento měsíc budete řešit svou situaci, musíte se k tomu postavit čelem. Nečekejte nazklamání od druhých, ale snažte se ještě udělat poslední krok. Záchrana je stále možná. Pomůžete tím nejen sobě, ale i ostatním. Hvězdy si tak trochu postavily hlavu a skoro do konce července komplikují vaše mezilidské vztahy.

Foto: archiv redakce

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

normální chlap
8.7.2020 23:28

A zase jste na mě zapomněli (Hadonoš).

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip