Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Kristina shodila 16 Kg za 12 měsíců: Zjistila, že při hubnutí pomáhá jedna absolutně klíčová věc

Kristina shodila 16 Kg za 12 měsíců: Zjistila, že při hubnutí pomáhá jedna absolutně klíčová věc

11.7.2020 - redakce Babinet.cz

Výmluvu si najdete vždy, ale pokud je odhodlání silnější, dosáhnete zázraky. Povyprávěla nám o tom i čtenářka Kristýna, které se podařilo rapidně zhubnout s výživovými a nutričními programi NUTRI FOOD PLAN.

SLADKOSTI MI DNES NECHYBÍ

Váha se Kristýně vymkla z rukou po těhotenství. „Jedla jsem hodně tučných jídel. Měla jsem málo času na pohyb a hlavně jsem často dojídala po synovi. Když moje spolužačka z vysoké školy rapidně zhubla, velmi mě to zaujalo a přesvědčilo, abych se na podobnou cestu vydala i já. Oslovila jsem výživovou poradkyni NUTRI FOOD PLAN a vyzkoušela na doporučení program, který nabízí nutričně vyvážené potraviny nejen  k detoxikaci těla, ale i hubnutí.

Měsíc jsem fungovala na speciálních polévkách a koktejlech NutriFood, a přestože jsem byla zpočátku skeptická, velmi rychle jsem si zvykla a kila šla dolů. Po 30denní kúře jsem přešla na nízkosacharidovou dietu, vzdala jsem se sladkostí, které mi dnes vůbec nechybí. Ráda si však občas dopřeji kvalitní vysokoprocentní čokoládu nebo velmi chutné nízkoenergetické tyčinky NutriFood. Pomáhá mi i přerušovaný půst. Velmi mi vyhovuje režim, podle kterého mám první jídlo v 10.00 hod. a poslední v 17.00 hod. Dnes jsem si jistá, že je to jen v hlavě. Na hubnutí je třeba se nastavit a stát si za svým předsevzetím. "

Zdroj: Lýdia Czakó, Nový čas pre ženy

CHCI SE OPĚT HÝBAT

Reakce okolí na Kristíninu postavu a ubývající kila se však různí. „Na jedné straně mi někdo říká: „Wow, vypadáš super“ , ale najdou se i tací, kteří mi závidí a říkají, že to už přeháním. Vysněnou postavu jsem stále nedosáhla, ale pracuji na tom. Velmi bych chtěla k dietě přidat pohyb v podobě bojových sportů, ale kvůli problémům s páteří jsem tento druh sportu musela odložit," říká Kristýna, která si štíhlejší postavu udržuje už více než rok po skončení redukčních programů NUTRI FOOD PLAN.


 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip