Babinet.cz  /  Tajemno  /  Řidiči podle znamení zvěrokruhu.Umí Blíženec zachovat klid a jezdí Váhy opravdu pomalu?

Řidiči podle znamení zvěrokruhu.Umí Blíženec zachovat klid a jezdí Váhy opravdu pomalu?

4.7.2020 - redakce Babinet.cz

Ženy řidičky už vědí své. V minulém článku dámy zjistily, jak jim Zvěrokruh fušuje do řízení. Aby ani muži nepřišli zkrátka, prolistovali jsme staré moudré astroknihy, které mají jasno. V článku se dozvíte, jestli je váš manžel Beran sebevrah, nebo proč se řidič Rak toulá autem po nocích.

Věřte, nebo ne …

I mezi pány se jistě také najdou nevěřící Tomášové. Muži na hvězdy příliš nedají a na Zvěrokruh si nepotrpí. Jsou to přeci (díkybohu) pragmatici, pěkně pevně nohama na zemi. Zvěrokruh jim nic nebude diktovat.

Jsem si však jistá, že muži neodolají a po očku do článku nahlédnou. Byť se budou tvářit tak, že své znamení určitě nehledají.

Pánové, žádný strach. Na Zvěrokruh přece nevěříte, ne? Tak se pohodlně usaďte a článkem se jen pobavte.

Poznávací znamení znamení

Jak je to s Býky za volantem? Co Zvěrokruh říká o řidičích v Beranu? Dozvíte se teď hned.

Řidič Beran

Velmi často hazarduje se svým autem, i zdravím. Koneckonců i se životem. Beran miluje rychlá auta a zřejmě se i proto většinou snaží dostat z pod kapoty maximum. Jeho jízda je sice plně pod jeho kontrolou, ale ne vždy se kontroluje on sám.

Řidič Býk

Býk je v podstatě velmi klidný řidič, ale nesmí si sednout do auta už naštvaný. Rozčílí jej pak úplně všechno. Nadává i na ty, kterých si normálně ani nevšimne. Hustý provoz, který mu běžně nevadí, znamená v ten moment katastrofu a většinou se zařekne, že už v životě nikam nepojede.

Řidič Blíženec

Mimo auto jsou Blíženci velmi energičtí. V autě s tím však mohou mít značný problém. Malý prostor uvnitř auta jednoduše nesnese tu jejich potřebu neustále dělat více akčních věcí najednou. A mobil, a rádio, a hledání účtenky a … patnáct dalších činností. Snadno se tak přestanou soustředit jen na jízdu.

Řidič Rak

Rak miluje noční vyjížďky. Jednak je nenapravitelný romantik, ale hlavně má za to, že noc sama selektuje špatné řidiče. Podle Raka si špatní řidiči na noční jízdy netroufají a jsou zalezlí ve svých postelích. On má tak prostor na bezchybnou jízdu. Tu si naprosto užívá a je to pro Raka relax.

Řidič Lev

Lev salónů zůstává typickým Lvem pouze mimo svůj vůz. Auta, která si vybírá, jednoznačně dokážou ohromit. A na to Lev slyší. Ovšem za provozu si řidič Lev nic nedokazuje. Jezdí uvážlivě, svižně, ale nikoho by neohrozil. Obzvláště své spolujezdce ne. Nikdy!

Řidič v Panně

Když usedáte do auta s řidičem v Panně, nemůžete si přát nikoho svědomitějšího. Vyfasovali jste mistra bezpečnosti. Je uvážlivý, bystrý, nic nepodcení a vždy si každý krok dvakrát rozmyslí. Sice dvakrát, ale velmi pohotově a vždy reaguje včas.

napsala Bára Klímová

ilustrační foto: dreamstime.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip