Babinet.cz  /  Recepty  /  Nápoje  /  Osvěžující letní drinky! Domácí oranžáda, koktejl Gin Fizz nebo citronáda. Vše hotové během chvilky.

Osvěžující letní drinky! Domácí oranžáda, koktejl Gin Fizz nebo citronáda. Vše hotové během chvilky.

9.6.2020 - redakce Babinet.cz

Jednoznačně osvěžující, lahodné, a přitom hotové během chviličky. Tak by se daly popsat jednoduché letní drinky, které si snadno umícháte i doma. Příprava Vám zabere kolem dvou minut, a ještě si u toho stihnete na zahradní party popovídat s přáteli. Připravte jim originální drinky a bavte se celý večer.

Tento rok jablonecká společnost Kitl připravila letní novinky Pomerančový a Citronový sirup s dužninou. Sirupy se skvěle se hodí k výrobě osvěžujících limonád a koktejlů i k ochucení alkoholických i nealkoholických nápojů. A jak tedy snadno a rychle připravit opravdu skvělé koktejly a nápoje?

Nejdůležitější ingrediencí barmanů je, možná překvapivě, led. Připravte si jeho pořádnou zásobu. Jestliže ho nespotřebujete všechen do drinků, nevadí, hodit se bude i na zchlazení skleniček. Důležité jsou také bylinky, plátky citronu nebo limety a čerstvé ovoce na ozdobení sklenky.

Letní novinky pro osvěžující drinky

Dobrou zprávu máme pro příznivce tropického ovoce a poctivých surovin. Kitl, výrobce tradičních bylinných a ovocných sirupů, představil letos dvě letní novinky. Pomerančový a Citronový Syrob. Koupit je můžete ve vybraných prodejnách zdravé výživy, supermarketech, v jablonecké podnikové prodejně Kitl a na eshopu www.kitl.cz

Máte vše připraveno? Tady jsou recepty a jdeme na to!

Domácí citronáda

Na dno servírovací sklenice dejte led, asi do poloviny. Zalijte citronovým sirupem Kitl a vychlazenou sodovkou. Přidejte několik plátků citrónu. Sklenici ozdobte čerstvými lístečky máty a plátkem citronu.

 

Oranžáda Kitl

Do vysoké sklenice dejte na dno led, přidejte Kitl Syrob Pomeranč a zalijte vychlazenou sodou. Ozdobit můžete plátky máty a pomeranče.

Citronový Gin Fizz

Citronový Syrob Kitl spolu s kvalitním ginem, plátky citronu a ledem zalijte vychlazenou sodovkou.

Milovníky ginu tímto drinkem nadchnete!

Tyto a další recepty na limonády a koktejly najdete na Kitl.cz. Stačí si vybrat a ohromit své hosty!

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další recepty

Náš tip