Babinet.cz  /  Tajemno  /  Mužské vůně podle znamení: Pro Váhy skořici, Střelcům citrusové tóny

Mužské vůně podle znamení: Pro Váhy skořici, Střelcům citrusové tóny

9.6.2020 - redakce Babinet.cz

V minulém článku jsme si již přiblížili, jak voní například Beran, nebo Býk. Dnes se podíváme, jaké mužné směsice vůní ukrývají flakóny Vah, Štírů, Střelců, Kozorohů, Vodnářů a Ryb. 21. června nás čeká den otců. Pokud se tak třeba chystáte obdarovat muže parfémem, inspirujte se našim rozcestníkem, který opět píše sama astrologie.

Váhy

Šarmantní muži ve Vahách jsou pro ženy lákavým tajemstvím. Tajemný, až démonický dojem budí i proto, že často a dlouze mlčí. Když pak ale něco pronesou, a to ještě velmi noblesním projevem, stojí za to poslouchat. Vahám tak skvěle sedí skořice, cedrové dřevo, nebo dubový mech.

Štíři

Štír a jeho stoický, až ledový, avšak přívětivý klid. Ten je pro Štíra nejtypičtějším rysem. Muž ve Štíru je okouzlující nejen tím, že si vždy ví rady, ale i tím, že nikdy nebere na lehkou váhu ženské slzy. Přistupuje k nim uctivě a pokorně. Bergamot, pačuli, nebo pomerančový květ. To jsou štíří tóny.

Střelci

Bezprostřední a vnitře totálně svobodní Střelci, jsou velmi zvláštní. Ten, kdo je skutečně nepochopí, nikdy nemůže náležitě ocenit jejich osobitost. Musíte je znát dlouho, abyste pochopili některé souvislosti. Takové jsou i jejich vůně. Netradiční a neotřelé. Citrusové tóny, fazole tonka a vanilka. To jsou Střelci.

Kozorozi

Ó Kozorozi, ohromně zajímavá kapitola. Celoživotní dříči věznění důslednou sebekontrolou. Jsou to skoro až takové rozervané duše. Ze všech znamení totiž po svobodě touží snad úplně nejvíc, ale jsou na sebe až příliš přísní a neumí vypnout. Svoboda jim tak proplouvá mezi prsty. Směs neroli, rozmarýnu a santalového dřeva je krásně vystihuje.

Vodnáři

Nezávislý a velmi specifický Vodnář. Mnohdy je až šokující. Ať už svými názory, postoji, zdravou drzostí i výřečností. Je si velmi dobře vědom svých nezaměnitelných kvalit a špatně dopadne ten, kdo by ho chtěl nějak spoutat. Jantar, květ bavlny, nebo mandarinka. To jsou jejich vůně.

Ryby

Muž v Rybách je hojivou náplastí na pochroumanou ženskou duši. Je plný pochopení a nikdy na ženu nijak nespěchá. Dotýká se vás, aniž by k vám vůbec potřeboval vztáhnout ruku. Muži v Rybách nádherně v ženách čtou. Umí vnímat řeč těla, i výpověď očí. Jejich jemnost podtrhuje bergamot, tabák, nebo olivové květiny.

 

Napsala Bára Klímová

Ilustrační foto: cni.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip