Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a získejte bylinky na detoxikaci a zmírnění příznaků přechodu

Soutěžte a získejte bylinky na detoxikaci a zmírnění příznaků přechodu

3.6.2020 - redakce Babinet.cz

Ukrývá se v nich velká síla a pomohou vám vyřešit nejeden zdravotní neduh. Léčivé byliny používali naši předci od nepaměti a na svých účincích rostliny od té doby nic neztratily. I proto jsou nyní bylinné přípravky tak žádané. Soutěžte s námi a vyhrajte doplňky stravy s prémiovou kvalitou od značky Naturevia, které obsahují to nejsilnější z přírody a pomohou vám při detoxikaci či zahnat nepříjemné projevy menopauzy.

Ostropestřec na očistu organismu

Doslova zázračným pomocníkem pro detoxikaci je ostropestřec mariánský, který se už po staletí používá na povzbuzení činnosti jater a na další nejrůznější neduhy. Konkrétně jde o jeho semena, jež obsahují látku silymarin. Ta podporuje nejen jejich očistu, ale i regeneraci po všech druzích jaterních onemocnění. Zároveň udržuje jejich správnou funkci a podporuje zažívání. Mimo to je ostropestřec velmi silný antioxidant, chrání buňky celého organismu proti poškození volnými radikály a před nepříznivými vnějšími vlivy. Má blahodárný vliv také na činnost srdce a správnou hladinu krevního cukru. Vyzkoušet můžete přípravek Naturevia Ostropestřec Forte s mimořádně vysokým obsahem účinné látky silymarinu a očistu, kterou byste si měli naordinovat několikrát do roka, snadno zvládnete.

Ploštičník pomůže ženám v přechodu

Pomoc v přírodě mohou najít i dámy, které na sobě pociťují příznaky menopauzy. Jim jejich těžké období plné změn může ulehčit ploštičník hroznatý. Tato rostlina totiž přispívá ke zmírnění depresí a výkyv nálad. Také snižuje počet a délku trvání návalů horka a pocení. Ploštičník se často kombinuje s dalšími bylinkami, aby byl výsledný efekt co nejlepší. V případě přípravků, které mají ulevit od příznaků přechodu, se míchá s chmelem, drmkem a fytoestrogeny. Chcete-li se vyhnout hormonální léčbě, můžete zkusit přírodní cestu a doplněk stravy Naturevia PerfectDay, který by vám měl pomoci ulevit od nepříjemných symptomů menopauzy.

Příroda je mocná čarodějka a dříme v ní velká síla. Je tedy na čase se k ní opět vrátit a připomenout si to, co znaly naše babičky a prababičky. Naštěstí vy už nemusíte sušit léčivky na půdě, ale stačí zajít do lékárny pro kvalitní preparáty, nebo si o ně s s námi můžete zasoutěžit.

Co můžete vyhrát v soutěži:

3x balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Ostropestřec Forte a Naturevia PerfectDay. Hodnota 1 výhry je cca 650 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jarmila Šnoblová - Litovel, Světlana Vájová - Dolní Město, Karla Hrotková,- Ústí nad Labem

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip