Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jak opticky prodloužit nohy. Stačí pár osvědčených triků

Jak opticky prodloužit nohy. Stačí pár osvědčených triků

28.5.2020 - redakce Babinet.cz

Dlouhé nohy bohyně. Která z nás by je nechtěla? Která dáma by nezatoužila po tomto symbolu ženské krásy? Ale jak rafinovaně přidat pár centimetrů, když příroda zrovna na vaší výšce šetřila? Snad skřipec, chůdy ukryté pod nohavicemi? Nebojte, žádné bizardní nápady vás nečekají.

Je libo řezání kolen?

Víte, že některé ženy pro dlouhé nohy udělají opravdu cokoliv? Řezání kolen a následné prodloužení nohou je již celkem běžné třeba v Číně. Při dnešních možnostech plastické chirurgie se možná není až tak čemu divit. Ale dokážete si opravdu něco takového představit u sebe? Podstoupily byste takový zákrok? Nemusíte.

4 triky, které nohy nádherně (a bezbolestně) prodlouží

Když se rozhlédnete kolem, zjistíte, že ženy tyhle triky dennodenně opravdu používají. Vy se k nim teď můžete přidat.

1) Jednotná barva

Když nebudete svůj outfit jako celek rozbíjet zbytečnými barvami, vždy budete vypadat o něco vyšší. Celistvost, která se bude zrcadlit v jediné barvě, vás stoprocentně protáhne.

2) Boty v NUDE odstínu

Vzpomínáte na náš nedávný článek o NUDE líčení? Utělových tónů se nemusíte omezovat pouze na líčení. Tyto odstíny vám báječně poslouží i jako optický prodlužovač nohou.

3) Oblečení do pasu

Dlouhé nohy netkví pouze v obuvi a jehlových podpatcíh. Pomoci si můžete také oblečením. Kousky, které jsou do pasu, váš trup zkrátí. Takže když se někde zkracuje, jinde se musí prodloužit. V tomto případě to budou vaše nohy.

Platí to i pro vypasované sukně a úzké džíny. Na bokovky raději zapomeňte, jste li menšího vzrůstu.

4) Svislé pruhy

Pruhy směrem dolů jsou zázračnou kapitolou samy o sobě. Mohou hodně pomoci, ale ve špatné kombinaci také vše zazdít. Když potřebujete výrazně délku nohou prodloužit, jsou jednoznačným pomocníkem.

 

Napsala Bára Klímová

Ilustrační foto: pixabay.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip