Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Praktický tip: Posviťte si na cestu s nabíjecí čelovkou Varta

Praktický tip: Posviťte si na cestu s nabíjecí čelovkou Varta

25.5.2020 - redakce Babinet.cz

Svítilny a zejména čelovky jsou praktické nejen na cestách. Často se ovšem stává, že když je zrovna potřebujeme, tak mají vybité baterie a náhradní samozřejmě nejsou po ruce. Nejen tento problém řeší novinka v podobě výkonné čelovky Varta s nabíjecí baterií.

Praktickým aspektem je také samotné nabíjení s využitím microUSB portu. Interní Li-Polymer baterii tak nabijete pomocí nabíječky mobilu, připojením k počítači nebo např. také z powerbanky. Čelovka se tak stává ideálním řešením např. na kempování nebo tábor. Majitel nemusí řešit baterie, ale stačí si vzít nabitou powerbanku a získat tak jednoduše desítky nabití. O samotném nabíjecím procesu informuje stavová dioda ve třech stupních – červená, žlutá a zelená (0-15, 15-40 a 40 - 100 %). Světelnou část má na starosti 3W LED s výkonem 300 lumenů a dosvitem až 91 m. K dispozici jsou tři režimy výkonu s tím, že max. doba svícení je 21 h. Navíc je možné využít i plynulého stmívání včetně zapamatování nastavení. Ať máte v plánu sportovní aktivitu nebo jen procházku, světla bude rozhodně dostatek.

Výklopná hlava čelovky umožňuje světlo jednoduše nastavit dle potřeby. Z praktických vlastností potěší možnost čelovku používat samostatně s pomocí přiloženého klipu (např. na opasku), váha pouze 47 g a pratelný hlavový popruh. Vhod přijde také vodotěsnost dle specifikace IPX4 a odolnost vůči pádům.  Součástí balení je 1m nabíjecí microUSB kabel. Čelovka je k dispozici ve dvou barevných provedeních – bílé a limetkové.

Cena: 799 Kč

www.varta-consumer.com

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip