Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Máj – té pravé lásky čas

Máj – té pravé lásky čas

21.5.2020 - redakce Babinet.cz

Letošní líbání pod rozkvetlou třešní bylo s rouškou přinejlepším rozpačité, při nejhorším nebylo vůbec. Ale proč si i v současné divné době neužít měsíc lásky z plna hrdla? Nemusíme k tomu mít nutně třešně ani dárečky a drahé večeře v drahých restauracích. Dokonce pro to není potřeba mít ani partnera. Protože ta největší láska – bez které nejde pořádně milovat ani nikoho jiného – je láska k sobě samotné. A právě té bychom se měli věnovat. Zvlášť dnes.

Sebeláska má mnoho podob

Nejdůležitější z nich je pozitivní – nebo alespoň neutrální myšlení. Pokud se neustále zabýváme negativními myšlenkami, svět se zdá pochmurný i černý i když všude kolem nás kvetou šeříky a pampelišky, ptáci zpívají a sluníčko svítí. Máte alergii?

Nevadí, vezměte si prášky, zavřete okno a alespoň se tou krásou kochejte.

Máte děti a nic nestíháte? Věnujte se chvíli svému dechu. Zapomeňte na strach z budoucnosti i na řev dětí (beztak všichni víme, že ticho je horší) a dopřejte si alespoň půl minutu jen sama se sebou, bez stresu z toho, co bude za pár okamžiků.

Odpočinek – aktivní i pasivní

Milovat sama sebe nemůžete, když jste unavená a strhaná, plná starostí a spánek znáte jen z knížek o nespavosti.

Víme, že je těžké najít si chvíli pro sebe. Ale zkuste si ji najít. Dejte děti babičce nebo tatínkovi. Napusťte si vanu, zapalte si svíčku a vezměte si do ní třeba vibrátor – protože právě to je společník, který vás zaručeně rozptýlí a uvolní.

Vydejte se na procházku. Nemáte čas? Nikdo vám nechce hlídat? Běžte se projít alespoň kolem bloku. Pro zpestření můžete mít i Venušiny kuličky, které jsou zvlášť v měsících po porodu ideálním nástrojem nejen psychického uvolnění, ale i fyzického posílení pánevního dna. A silné pánevní dno je pro spokojený život důležitější než ta největší láska jakéhokoliv života.

Sebeláska a orgasmus

Milovat sama sebe samozřejmě není jen o tom dopřávat si pravidelný orgasmus. Ale bez něj to jde jen těžko. Najděte si alespoň chvilku, navštivte svůj oblíbený sex shop a vsadíme se, že po poznání toho uvolnění, které vám během pár chvilek ten pravý vibrátor přinese, si čas od času dost času najdete.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip