Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Praha  /  Autokino Dlabačov jede dál!

Autokino Dlabačov jede dál!

15.5.2020 - redakce Babinet.cz

Do třetího týdne provozu vstupuje AutoKino, které rozjelo na parkingu za břevnovským hotelem Pyramida kino Dlabačov. Na rozdíl od několika autokin, která už svůj provoz skončila, to dlabačovské hlásí: Jedeme dál!

Program na třetí týden jeho existence přináší populární již jednou vyprodané VLASTNÍKY a PARAZITA, ale také další pecku od Quentina Tarantina nebo kultovní český film Tomáše Vorla KOUŘ. Všechny filmové projekce v autokině Dlabačov začínají ve 21:00 a vstupenky jsou již v předprodeji na stránkách www.dlabacov.cz nebo na GoOutu.

PROGRAM

Úterý 19.5. ve 21:00 - VLASTNÍCI - Čeká filmová komedie plná českých hereckých hvězd a černého humoru. Domovní schůze, která se postupně mění v malou válku.

Středa 20.5. ve 21:00 - MAMMA MIA - Idylický řecký ostrov, holka na vdávání, jedna potrhlá matka, tři potenciální otcové a nesmrtelné hity ABBA. Jak se to rýmuje? Náramně!

Čtvrtek 21.5. ve 21:00 - PARAZIT - Pět Oscarů a spousta černého humoru a překvapivých zvratů. Mistrovský film, který se stal hitem nejen českých kin. Zaslouženě!

Pátek 22.5. ve 21:00 - HANEBNÝ PANCHARTI - Quentin Tarantino a jeho třaskavá verze Druhé světové války. Historie sice dostane na frak, ale to Nacisté a Hitler taky!

Sobota 23.5. ve 21:00 - KOUŘ -  Kultovní hudební film, rytmikál totalitního věku Tomáše Vorla plný zlidovělých hlášek a absurdního humoru. Je to fajn? Je to fajn!

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další tipy

Náš tip