Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte symfonii chutí pro vaše maminky

Vyhrajte symfonii chutí pro vaše maminky

1.5.2020 - MadlaJ

Svátek všech maminek je za rohem, a pokud chcete tu svou obdarovat něčím, co ji opravdu potěší, volba by měla padnout na bonboniéru Tatiana. V balení se totiž ukrývá 16 kousků s lískooříškovou náplní a celým lískovým oříškem. Navíc jsou zalité lahodnou čokoládou. Nejdůležitější osoby v našem životě si přeci zaslouží to nejlepší v podobě lokálního pokladu.

Tatiana Figaro Doporučená MOC: 99,90 Kč/172 g

Druhou květnovou neděli slaví svátek nejdůležitější osoby v našich životech – všechny maminky. Letos je můžete potěšit novinkou Figaro Symfonia. Dopřejte své mamince exkluzivní symfonii chutí, která zaručeně udělá radost i těm nejnáročnějším z nich. Pralinky totiž nabízí výběr šesti druhů čokoládových překvapení různých tvarů i chutí v mléčné nebo hořké variantě. Pochutnat si může na pralinkách s mandlí, lískovým oříškem nebo s kávovým krémem.

Figaro Symfonia Doporučená MOC: 99,9 CZK/3,99 EUR

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 6 z vás vyhraje balíček s pralinkami Figaro Symfonia a bonboniérou Tatiana Figaro!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Hana Dlouhá - Rybova Lhota, Tereza Šedlbauerová - Most, Šárka Pinkasová - Praha, Davidová Květoslava - Písařov, Eva Řehková - Příbram

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip