Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte s námi a dostaňte svoji imunitu do nejlepší formy

Soutěžte s námi a dostaňte svoji imunitu do nejlepší formy

26.4.2020 - MadlaJ

Prvotní nápor epidemie se v Česku podařilo zvládnout, a tak přichází na řadu uvolňování vládních restrikcí. Jak budou padat jednotlivá omezení, bude zároveň docházet k přirozenému budování kolektivní imunity. Tedy nemoc se bude šířit dál, ale řízeně mezi lidmi, kteří by měli mít lehčí průběh. Je tak na čase se pořádně na případný střet připravit. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček doplňků stravy Naturevia, který vám pomůže dostat vaši obranyschopnost do formy!

80 % lidí prodělá nemoc bez větších komplikací. Její průběh připomíná onemocnění horních dýchacích cest či chřipku. Mnozí dokonce nemají příznaky žádné. Ovšem pak jsou případy, kdy je průběh infekce závažnější. Často to souvisí s nepřiměřenou reakcí imunitního systému. Při ní tělo produkuje imunitní látky a proteiny, které mohou zničit jiné orgány. Vědci už ale zjistili, že se toto riziko dá snížit. Podle Státního zdravotního ústavu mohou pomoci omega-3 mastné kyseliny, které vedou k průkaznému zlepšení funkce imunitního systému a mohou snížit produkci látek spojených se zánětem. Problému je vždy lepší předejít, a proto byste měli omega-3 preventivně užívat. Vsadit můžete na doplněk stravy Naturevia Omega 3 One-a-Day, jehož jedna kapsle obsahuje minimálně 700 mg omega-3 mastných kyselin, což je 2x více EPA a DHA oproti běžným přípravkům s rybím olejem. Navíc stačí jen jedna kapsle denně a získáte dostatečnou dávku potřebných látek.

Supervitamin pro všechny případy

Ovšem zapomínat nesmíte ani na vitaminy a tím nejdůležitějším je déčko. Právě to v zimě a na počátku jara chybí až 99 % dospělých Čechů. Přitom tento supervitamin má komplexní vliv na organizmus a vědci o něm sepsali tisíce vědeckých studií. Při jeho nedostatku strádá imunitní systém a hrozí zdravotní komplikace pro mozek, srdce i svaly. Deficit „déčka“ stojí také za celou řadou vážných onemocnění, které jsou v dnešní době hojně rozšířené v populaci. Pokud se chcete pořádně připravit, rozhodně vitamin D nesmí chybět ve vaší domácí lékárničce. Pořídit si můžete například doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt 1000 IU, jehož jedna maličká tableta s přehledem pokryje potřebnou denní dávkou. Být v této době připraven a nepodcenit soupeře se vyplácí, zvláště když jde o vaše zdraví!

Co můžete vyhrát v soutěži:

3x balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Omega 3 One-a-Day a Naturevia Vitamin D3. Hodnota 1 výhry je cca 450 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jiří Burýšek - Zlín, Petra Trtíková - Nejdek, Miroslava Štramberská - Nový Jičín

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

zoulova.jana@seznam.cz
30.6.2020 13:17

ještě nebyl výherce, děkuji

zoulova.jana@seznam.cz
13.7.2020 19:32

a výherce

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip