Babinet.cz  /  Tajemno  /  Barvy podle znamení: Éterické ryby milují fialovou a cílevědomí štíři oranžovou

Barvy podle znamení: Éterické ryby milují fialovou a cílevědomí štíři oranžovou

22.4.2020 - redakce Babinet.cz

Barvy mají v našich životech obrovský význam, i když to sami mnohdy už ani nevnímáme. Někdy nám v každodenním kolotoči nedojde, že barva, která nás právě teď obklopuje, může naši psychiku ovlivnit velmi negativně. Větší stres, úzkost, nepohoda, či smutek se pak nedostaví jen úplnou náhodou. Barvy jsou mocné a mají svou energii, která na každého působí jinak. Kterou barvu přisuzuje astrologie právě vašemu znamení?

Nedávno jsme pro vás připravovali článek o barvách, které se pojí k jednotlivým znamením. Tento článek si můžete přečíst zde. V první sérii se nedostalo na všechny, proto dnes v barevných energiích budeme pokračovat. Svou barvu odhalí Váhy, Štíři, Střelci, Kozorozi, Vodnáři a Ryby. Pusťte se do čtení a nahlédněte do palety barev, kterou podle znamení namíchala sama astrologie.

Váhy

Ryze pragmatické Váhy, jsou bezpečným životním přístavem pro své partnery. Muži ve Vahách jsou pro své děti vzornými otci a na děti mají ten nejlepší vliv. Váhy obecně oplývají ohromným citem pro diplomacii a nemusíte se u nich bát zbytečných konfliktů. Barva Vah je růžová.

V růžové barvě spatřujeme romantiku, soucit, neutuchající péči o své blízké a smysl pro kompromisy.

Štíři

Cílevědomost, prostořekost a vhled do lidí. To jsou Štíři, od kterých nikdy nečekejte nic jiného, než upřímnost. Bývají inteligentní a dobře znají svou cenu, avšak jejich sebedůvěra není zcela kovaná. Pořád hledají vlastní mezery a nedostatky. Jejich barva je oranžová.

Oranžová barva zrcadlí mimořádnou šikovnost, co se tvůrčích prací týče. Zručnost, štěstí a posílení sebedůvěry.

Střelci

Střelci jsou velmi silné znamení. Ve své jinakosti si umí perfektně vyšlapat vlastní cestu ke spokojenosti, ale lidé jim příliš nerozumí. Střelci víceméně dělají vše ve svém životě tak trochu jinak než ostatní, a to vede k nepochopení. Jejich barva je žlutá.

Žlutá barva inspiruje k zamyšlení, podporuje kritické myšlení a symbolizuje vitalitu.

Kozorozi

Zbožňovaní, autoritativní a moudří Kozorozi. Kdo jen trochu může, ze všech sil se snaží prorazit do jejich blízkosti. Ne všem je ale dáno. Kozorozi si absolutně nerozumí s každým. Kozorohy musíte poznat a proniknout do skutečné podstaty jejich podmanivé povahy. Indigo je jejich šálkem kávy.

Indigo je znamení moudrosti, vnitřní svobody a síly. Podněcuje představivost a schopnost zvládat problémy.

Vodnáři

Vodnáři se nenechají svazovat konvencemi. Vyžadují a potřebují důstojné zacházení. Stejně tak prahnou po přemíře tolerance. A to z prostého důvodu. Mají o podobách lásky a vztahu své představy. Avšak nechtějí ubližovat, jen si nehodlají na nic hrát. Jejich barva je černá.

Černá vůbec nesymbolizuje smutek a temnotu, jak si máme často tendenci myslet. Černá barva v sobě nese moudrost, velkou schopnost sebe ponaučení a sebereflexi.

Ryby

Svět absolutně potřebuje éterické bytosti v Rybách. Ryby v sobě nosí výjimečnou schopnost. Učí nás totiž vidět věci, detaily, kontexty, situace i lidi úplně jinak. Ryby nás učí vnímat svět jinak, než jak ho známe. Ryby také uzdravují, léčí a podporují každý nový začátek. Jejich barva je fialová.

Osobitost, vlídné a potřebné nároky. Tříští negativní myšlenky a probouzí fantazie. To jsou synonyma pro fialovou barvu.

 

Napsala Bára Klímová

Ilustrační foto: pixabay.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip