Babinet.cz  /  Magazín  /  Volný čas  /  Nepřipravte se o své oblíbené pořady ani v hektické době. Poradíme, jak na to!

Nepřipravte se o své oblíbené pořady ani v hektické době. Poradíme, jak na to!

28.4.2020 - redakce Babinet.cz

Kdo z nás by to neznal. Rozkoukali jste první díly nového seriálu, který vás oslovil, ale najednou jste přestali stíhat. Takže nejen, že jste si v pravidelném vysílacím čase neměli chvilku k televizi sednout, ale váš problém mnohdy nevyřešilo ani nahrávání pořadu a jeho zpětné zhlédnutí.

Délka archivu je u řady poskytovatelů televizních služeb časově omezena na velmi krátkou dobou. Pokud během ní nezvládnete nahraný pořad zhlédnout máte smůlu. Z vašeho archivu se vám totiž nenávratně vymaže.

Tomu je ale teď naštěstí už konec! Díky poskytovateli televize přes internet Lepší.TV si nahraný pořad můžete užít ještě 100 dní po jeho vysílání. Tedy seriály a dokumenty u vybraných TV stanic díky Lepší.TV můžete zhlédnout ještě více jak 3 měsíce po jejich televizní premiéře. Aktuálně je to navíc bezkonkurenčně nejdelší doba mezi všemi poskytovateli funkcí televizních archivů a nahrávání pořadů.

Už tak nemusíte být ve stresu kolik dílů vašeho milovaného seriálu jste neviděli a budete v dějí tápat. S možností 100 dní zpětného zhlédnutí si dokonce můžete nahrát celý seriál a jeho jednotlivé díly zhlédnout za sebou, třeba během jiného dne nebo víkendu. Lepší.TV totiž dokazuje, že pánem televizního vysílání můžete být vy sami.

 

www.lepsi.tv

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip