Babinet.cz  /  Magazín  /  Cestování  /  Vyrazte letos na dovolenou za krásami České republiky

Vyrazte letos na dovolenou za krásami České republiky

15.4.2020 - redakce Babinet.cz

Léto a spolu s ním i letní prázdniny pomalu ale jistě klepou na dveře. V současné situaci bude asi volba destinace jasná: Česká republika s krásnou přírodou a nabídkou velkého množství vyžití pro aktivní i pasivní dovolenou. Možná vás čeká příjemné překvapení, jakou širokou škálu a vysokou úroveň služeb najdete skoro za humny!

OREA Hotels & Resorts se postarají o maximální pohodlí a bezpečnost všech klientů. „Složité období, kterým prochází celá naše země, jsme uchopili jako příležitost. A zaměřili se na detaily, které bylo možné ještě zdokonalit. Týmy našich zaměstnanců budou neustále zajišťovat, aby veškeré prostory našich hotelů byly dokonale čisté do posledního detailu. Naši designéři budou pokračovat v dalším zkrášlování pokojů i společných prostor, naši šéfkuchaři a sommeliéři již vymýšlejí, jakou delikatesou podtrhnout dokonalý večer,“ uvádí Gorjan Lazarov, ředitel OREA Hotels & Resorts. Zdraví a pohodlí klientů jsou v Orea prioritou. Jsou připraveni důsledně čistit a dezinfikovat každý kout, ve veřejných prostorách budou také k dispozici dezinfekční gely. Kromě dokonalé čistoty, špičkového designu interiérů a vysoké úrovně služeb nabízí Orea také možnost kdykoli bezplatně změnit termín rezervace.

Ideální dovolená nejenom pro rodiny s dětmi?

Jedním z důležitých kritérií pro rodinou dovolenou je zajistit nevyčerpatelný program plný zábavy pro děti, a to jakékoliv kategorie. OREA Hotels & Resorts ve svých resortech zabaví vaše ratolesti celodenním animačním programem. Její hotely najdete po celé České republice a každý z nich nabízí zábavu pro děti jakékoliv věkové kategorie a ve vybraných resortech i zkušené animátory.

Špindlerův Mlýn

„V Orea Resortu Horal nabízíme nabité letní animační programy plné kreativních her a sportovních programů. Tento rok byla nově otevřena i dvoupatrová herna pro děti a zóna pro teenagery,“ uvádí Marian Novotný, ředitel Resortu Horal. Návštěvníky potěší i nabídka cvičení pro nejmenší v bazénu nebo relaxace ve vířivce s panoramatickým výhledem na horské svahy.

Orea Resort Horal

Hosté jistě uvítají přeměnu Orea Resortu Horal v moderní designový hotel, jehož rekonstrukce byla dokončena na konci loňského roku. Báře Škorpilové a studiu Mimolimit se podařilo vytvořit nadčasový horský resort s designovými prvky, který zároveň koresponduje se stávajícím vzhledem i okolní přírodou. Rozsáhlá rekonstrukce se dotkla nejen všech pokojů, ale také společenských prostor, lobby baru a restaurace, ale i luxusního spa. Vznikla zde také obří herna pro děti a v prostorách hotelu najdete také největší vinotéku v okolí.

Orea Resort Horal

Harrachov

V Orea Resortu Sklář nabízíme mnoho venkovních aktivit, děti zabaví animátoři při plnění záludných úkolů a při večerní diskotéce si zatancují s maskotem Liškou Eliškou,“ popisuje Miroslav Souček, ředitel Resortu Sklář. Na své si přijdou i dospělí, pro které mají připravené různé soutěže a sportovní aktivity. Nově byly do programu zařazeny i filmové večery a opékání špekáčků na ohni.

Šumava

Orea Resort Horizont nabízí po rozsáhlé rekonstrukci moderní designové pokoje, novou restauraci, recepci a luxusní wellness centrum. „Na děti zde čeká obří indoor herna, kterou lze využít nejen v případě špatného počasí. Postarají se o ně také zkušení animátoři, kteří mají připravené kreativní hry a soutěže. Mimo jiné se také mohou zapojit i do sportovní olympiády,“ láká na aktivity v Resortu Horizont jeho ředitel Jan Lauterkranz.

Žďárské vrchy

Češi jsou náruživí cyklisté a jízdě na kole učí své děti již od jejich prvních krůčků. Žďárské vrchy pro svůj sympatický terén jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou na kolech i pro méně zdatné cyklisty. Právem jsou označovány jako nejkrásnější část Vysočiny.

Orea Resort Devět Skal

Uprostřed překrásné krajiny Žďárských vrchů nedaleko Milovského rybníka se nachází Orea Resort Devět Skal, který nabízí komfortní zázemí pro cyklisty. Na návštěvníky zde čekají moderně zrekonstruované pokoje, restaurace, recepce, ale také wellness a herna pro děti. A abyste mohli zase druhý den vyrazit možná již na odvážnější a delší výlet, můžete zrelaxovat v hotelovém bazénu nebo sauně. Mezitím se o vaše děti postarají zkušení animátoři se svým bohatým programem.

Brno

Na břehu Brněnské přehrady se nachází nově zrekonstruovaný Orea Resort Santon, který nabízí ideální skloubení dovolené v přírodě s dovolenou ve městě. Sama přehrada poskytuje neskonalé množství vodních aktivit, možnost koupání a také výletní plavby lodí. Okolí přehrady s rozsáhlými lesy je pak ideálním místem pro pěší a cyklo turistiku. Děti také uvítají nedalekou ZOO s ledními medvědy, tygry a opicemi.

Orea Resort Santon

Neklesejte na mysli, i dovolená v Česku může předčit mnohá očekávání. Možná zjistíte, že nové destinace, nepoznaná místa a zajímavá dobrodružství se dají zažít i v naší vlasti. Bezpečí a jistota, kterou nabízí Česká republika, jistě vynahradí touhy poznávat vzdálené destinace.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip