Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Nepříjemné příznaky menopauzy? Víme, jak se jich zbavit

Nepříjemné příznaky menopauzy? Víme, jak se jich zbavit

12.4.2020 - redakce Babinet.cz

Stejně jako puberta neminula nikoho z nás, čeká každou ženu více či méně náročné období menopauzy. Menopauzu provází spousta příznaků, které se ale u každého jedince projevují v různé míře. Jedna třetina žen patří v tomto období k těm šťastnějším a přechod z plodné fáze svého života prožijí bez obtíží. Dvě třetiny žen ale v tomto ohledu tolik štěstí nemají.

Nestabilní hormonální hladiny v těle dokážou natropit pěknou paseku, naštěstí jsou i tyto problémy řešitelné. Mezi nejčastější příznaky menopauzy patří: nepravidelná menstruace, návaly horka, problémy se spánkem a noční pocení, ztráta libida, přibývání na váze, zadržování vody, změny nálad nebo podrážděnost. Už dávno není pravdou, že zvládnutí menopauzy rovná se hormonální substituční terapie. Existují jiné a přijatelnější metody.

Zajistěte si optimální hladinu estrogenu díky doplňku stravy FEMINUS. Tento unikátní produkt můžete vyzkoušet v akci s dopravou zdarma zde.

Jak bojovat s příznaky menopauzy

Pokud ženy hledají nejrychlejší řešení, měly by sáhnout po přírodních doplňcích stravy.

Je nám jasné, co Vás napadlo jako první. „Opravdu dokáží doplňky stravy pomoct při boji s negativními příznaky menopauzy? Zvýšit libido, energii a snížit nepříjemné pocení a návaly horka? Ano dokáží, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný, musí obsahovat účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitamíny (D3, B6, B12, C, E), minerály (zinek) a extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, andělika čínská, ašvaganda, maca).

Pokud hledáte doplněk stravy vyrobený v Česku a obsahující všechny uvedené látky ve správném množství a poměru, vyzkoušejte produkt FEMINUS bojující s příznaky ženské menopauzy.

Doplněk stravy FEMINUS – Opravdu funguje?

Tým lidí, stojících za unikátním doplňkem stravy Feminus, má na tuto otázku jasnou odpověď: "Feminus je kvalitní produkt vyrobený v Česku. Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto produktu." Pokud hledáte opravdu kvalitní doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je Feminus nejlepší volba. Svým složením se jedná o jeden z nejsilnějších produktů na trhu a je certifikován zdravotním ústavem v Praze. Přesvědčte se o síle tohoto produktu sami. Snižte nepříjemné příznaky ženského přechodu a podpořte Vaší ženskou energii a libido.

FEMINUS nyní v akci s dopravou zdarma po celé ČR si můžete zakoupit zde.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip