Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Titbit nově doručuje bedýnky s ovocem a zeleninu do domu

Titbit nově doručuje bedýnky s ovocem a zeleninu do domu

30.3.2020 - redakce Babinet.cz

Situace ve světě není teď zrovna ideální, ale děje se spoustu nového a pozitivního. Lidé šijí roušky, pomáhají s nákupy ohroženějším skupinám a podobně. V souvislosti s kritickou přetížeností rozvozových služeb potravin do domácností se rozhodlo pomoci i pár firem, jejichž hlavní náplní toto doposud nebylo. Jedním z nich je nově i společnost Titbit – obchodník se sortimentem ovoce a zeleniny.

S ohledem na šíření nemoci Covid 19 se očekává, že počet nakažených bude v Evropě i České republice výrazně stoupat, důležité je tedy zůstat v klidu, sledovat relevantní zdroje a dodržovat základní pravidla hygieny a zdravého života:

  • Jíst zvýšené množství ovoce a zeleniny
  • Jít na procházku do lesa
  • Pořádně si mýt ruce
  • Snažit se omezovat zbytečné kontakty s lidmi, kteří mohou být nakažení
  • Udržovat vzdálenost kolem dvou metrů a vyhýbat se podávání rukou a také polibkům
  • Vycházet ven jen, když je to opravdu zapotřebí a neshlukovat se

V posledních pár týdnech se v republice zvedla nebývalá vlna solidarity, i společnost TItbit jako doposud převážně velkoobchodní dodavatel čerstvé zeleniny a ovoce na český trh nechce zůstat pozadu a snaží se také trochu přispět.

Může pomoci hned s několika z výše uvedených bodů doporučených odborníky i vládou.

Posledních pár dní firma Titbit usilovně pracovala na tom, aby se jejich ovoce a zelenina dostala do vašich domácností a mají pro vás skvělé zprávy: příští týden spouští rozvoz po Praze!

Na výběr budete mít tři vitamíny nadupané varianty:

KLASIK BOX (5 kg, 299 Kč)

3 druhy kořenové zeleniny, brambory, cibule, jarní cibulka/ředkvičky/pórek, česnek, zázvor, citróny, pomeranče/grepy, okurka/paprika/rajčata, jablka/hrušky, brokolice/květák

RODINNÝ BOX (10 kg, 550 Kč)

3 druhy kořenové zeleniny, brambory, zelí, cibule, pórek/čekanka, česnek, zázvor, citróny, pomeranče/grepy, mix bylinek (petržel, pažitka), okurka/paprika/rajčata, jablka/hrušky, salát, mango, brokolice/květák

EXOTIC BOX (490 Kč)

batáty, chilli, mix bylinek (koriandr, bazalka), limety, manga, avokáda, kiwi, granátové jablko, ananas/meloun, žampiony/hlíva, rukola/špenát

Objednávka je velmi snadná:

Napište email na objednat@titbit.cz nebo pošlete zprávu. Připojte svou adresu, email a telefonický kontakt. My vám pošleme platební údaje a po připsání platby bedýnku přivezeme k vám domů. Rozvážet bude firma třikrát týdně (pondělí/středa/pátek). Cena rozvozu je 99 Kč. Při nákupu nad 1200 Kč je doprava zdarma.

Co byste ještě měli vědět?

Ve složení bedýnek najdete alternativní produkty, to znamená, že pokud zrovna jeden nebudeme mít na skladě, pošleme vám jeho variantu. Týká se to např. hub (hlíva/žampiony) a dalších (viz lomítka). Společnosti Titbit záleží na tom, aby se k vám vitamíny dostaly v maximální kvalitě a snaží se vyvarovat tomu, co jste v posledních dnech mohli zažít i na pultech supermarketů -  že čerstvá ovoce a zelenina zkrátka nebyla v obvyklé šíři.

Informace na www.titbit.cz

Na https://www.facebook.com/titbitsro/

nebo Instgram Titbit sro

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip