Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Objevte voňavou jarní inspiraci: Letošní jaro si žádá květiny

Objevte voňavou jarní inspiraci: Letošní jaro si žádá květiny

25.3.2020 - redakce Babinet.cz

Už jste si vybrala vůni pro letošní jaro? S příchodem nového ročního období je nejvyšší čas pro nový parfém. Těžší kořeněné vůně, které vám prokázaly skvělou službu v chladných zimních měsících, odsuňte do pozadí a dejte prostor svěžesti, hravosti a rozvernosti. Stejně jako rozkvétá příroda kolem nás, nechte rozkvést i vůni pro toto jaro.

Jestli si nevíte rady s výběrem ideální jarní vůně, inspirujte se v oblíbené online parfumerii Europarfemy.cz. Anebo vsadíte na některou z těchto osvědčených klasik?

https://www.europarfemy.cz/jarni-inspirace/

Moderní a čistá jako Lacoste Pour Femme

S parfémovanou vodou Lacoste Pour Femme se jen tak něčeho nezaleknete. Budete odvážná, úspěšná a po všech stránkách půvabná. Tato vůně podpoří vaši krásu. Nejen tu vnější, kterou ukazujete okolnímu světu, ale mnohem více vaši vnitřní krásu, jež vyzařuje na povrch ve chvílích, kdy jde pomalu do tuhého. Nadčasová vonná kompozice dává na odiv bezvýhradně květinové srdce, s podporou smyslných tónů semiše a pikantního jamajského pepře. Výsledek je moderně čistý, ale přesto na každý pád intenzivní a elegantní. A právě proto se už od roku 2003 drží na předních příčkách žebříčků nejoblíbenějších vůní.

https://www.europarfemy.cz/parfemovana-voda-lacoste-pour-femme_z35/

Vzdušná a harmonická jako Acqua di Gioia

Jiskřivá atmosféra středomořského pobřeží se ukryla v průzračném flakonku z dílny Giorgio Armani. Pořiďte si vůni ideální nejen na dovolenou, vůni, která spolehlivě rozzáří každý den a unese vás na nekonečně dlouhé procházky po mořském břehu. Parfémovaná voda Acqua di Gioia vás nadchne květinově-akvatickou kompozicí se šťavnatými citrony, aromatickou mátou i opojnými jasmíny a pivoňkami. Objevte dokonalou harmonii a osvěžující vůni radosti.

https://www.europarfemy.cz/parfemovana-voda-giorgio-armani-acqua-di-gioia_z3954/

Velkoměstská a delikátní jako DKNY Be Delicious

Ve znamení šťavnatého ovoce se nese i parfémovaná voda DKNY Be Delicious, vzdávající hold svému domovskému městu New York, ale i dalším světovým velkoměstům. Na těchto místech zábava nikdy nekončí, vždy je co dělat a dobrodružné dny střídají bouřlivé noci. Jak napovídá flakon, v této vůni na vás čekají osvěžující tóny zeleného jablka, doprovázeného okurkami, citrony a záplavou omamných květinových tónů. Tento jemný závoj plný voňavých složek, které společně dokonale fungují, se na jaro hodí ideálně.

https://www.europarfemy.cz/parfemovana-voda-dkny-dkny-be-delicious_z23/#4251

Rebelská a svobodná jako Chloe Nomade

Probuďte své rebelské a dobrodružné já s parfémovanou vodou Chloe Nomade. Našla inspiraci v lásce k cestování, svobodě a poznávání nových věcí, nadchne proto všechny podobně smýšlející ženy. Chyprově-květinová vůně odráží aroma Dálného Východu v jeho moderním hávu, očaruje vás tóny dubového mechu, mirabelky, frézií i broskví. Provede vás orientálními Pohádkami tisíce a jedné noci a umožní prožít každý okamžik vašeho života naplno.

https://www.europarfemy.cz/parfemovana-voda-chloe-nomade_z381793/#81253

Přivítejte jaro v plné parádě s novou vůní. Ty nejkrásnější vám nabízíme v naší jarní inspiraci.

https://www.europarfemy.cz/jarni-inspirace/

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip