Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Televize Seznam představuje nové programové schéma

Televize Seznam představuje nové programové schéma

10.3.2020 - redakce Babinet.cz

Televize Seznam prošla výraznou programovou proměnou a představuje nové plnoformátové programové schéma.  Nyní je většina obsahu založená na převzatém obsahu, který je doplněný tím nejlepším z vlastní produkce. Divákům nově nabídne zahraniční seriály, publicistiku, filmy, dokumenty i pohádky.

Jarní programové schéma  staví z velké části na akvizičních formátech v podobě nových seriálů PC Rebelové, Špinavý byznys a Zločinná mysl. Od března budou do vysílání zařazené premiéry dokumentů Forenzní analýza, Zločinecká impéria, Po stopách hudby a další. Chybět nebude ale ani vlastní tvorba zastoupená divácky oblíbenými publicistickými a investigativními pořady, jako jsou Záhady Josefa Klímy či Šťastné pondělí. Diváci se mohou těšit i na nové díly pořadu Moje místa, která nechávají nahlédnout do života slavných osobností. Novinkou vlastní tvorby bude zpravodajsko-publicistický pořad Detail.

Seriály: Zábava i napětí

Od 2. března běží každé pondělí a středu od 20:00 hodin drama PC Rebelové. Seriál vypráví o vynikajícím inženýrovi a vizionáři na pozadí 80. let minulého století, kdy se odehrával největší boom v oblasti výpočetní techniky. Start do nového týdne pak v pondělí divákům zpříjemní i seriál Lajna 2.

V úterý diváky zavede do pochmurného severského prostředí detektivní seriál Špinavý byznys, který startuje od března. Fanouškům kriminálních příběhů bude patřit i čtvrteční prime-time, ve kterém se bude od 19. března vysílat seriál Zločinná mysl.

Páteční pozdní večer bude na Televizi Seznam věnovaný postapokalyptickému seriálu Skvrna z produkce Streamu.

Vlastní tvorba: Publicistika, investigace, kultura i zábava

Odpolední a Večerní zprávy Televize Seznam doplní nový publicistický pořad Detail. Od 16. března každé pondělí a čtvrtek od 21:25 hodin bude jeho tvůrčí tým pravidelně otvírat důležitá společenská a politická témata z Česka i ze světa. Grafická výbava pořadu vznikla na Seznamu, o hudební podobu Detailu se postarala hudební platforma Soundsgate pod vedením Alexandra Smutného.

V novém programovém schématu nebude chybět ani zkušený investigativní reportér s pořadem Záhady Josefa Klímy (čtvrtek od 21:00 hodin) a diváci nepřijdou ani o Jindřicha Šídla a jeho glosování aktuálních témat v pořadu Šťastné pondělí (pondělí od 21:00 hodin) nebo Blanku Kubíkovou s pořadem Moje místa. Ten odkrývá soukromí známých českých i slovenských tváří (středa od 21:00 hodin).

Na úterní večer Televize Seznam zařadí nově i pořad Králové vrakovišť.

Dokumenty

Na své si přijdou i poznání chtiví diváci. V novém programovém schématu odvysílá Televize Seznam více než 350 hodin dokumentů z nejrůznějších oblastí života. Diváci se mohou těšit na Forenzní analýzu, Zločinecká impéria, Po stopách hudby či Zahradní proměny a další formáty zaměřené na faunu a flóru.

Pohádky pro nejmenší

Televize Seznam nezapomíná ani na nejmenší, pro které připravila na každý den pohádky a naučné pořady Byl jednou jeden… či Kniha džunglí nebo Lví král Simba. Navíc každý páteční večer bude patřit rodinným animovaným filmům.

Chybět nebudou ani filmové zážitky

Sobotní i nedělní večer bude na Televizi Seznam ve znamení kvalitní filmové zábavy v podobě filmového umění a filmu týdne. Sobotní filmové umění představí například oscarový snímek Fantastická žena, Mžitky nebo francouzské drama Zjevení. Nedělními filmy týdne pak budou Prázdná kolébka, Touha zvítězit či Zůstaň na blízku.

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu