Babinet.cz  /  Magazín  /  Čtenářské příběhy  /  Lucka (22): Láska, prostituce, drogy. Jak to jde dohromady? Zamilovanost mi zaslepila oči

Lucka (22): Láska, prostituce, drogy. Jak to jde dohromady? Zamilovanost mi zaslepila oči

25.2.2020 - redakce Babinet.cz

Prožila jsem nešťastnou lásku. Dnes bych řekla, že tvrzení, že láska bolí, se dá vyjádřit i doslovně. Sáhla jsem si kvůli ní až na samé dno.

Jsou tomu už 2 roky, kdy tahle hrůza skončila. Byla jsem strašně zamilovaná a dělala jsem všechno, co jsem mu na očích viděla. Odešla jsem kvůli němu z rodného města, vše hodila za hlavu. Rodinu, školu. Jako bych byla slepá i hluchá. Neslyšela jsem prosby, ani rady svých nejbližších. Nebrala jsem vážně ani informace o minulosti mého přítele. Zcela jsem se mu poddala a dělala věci, které jsou už za hranou. Měli jsme problémy pokrýt naše životní náklady a on mě začal nutil, abych mu vydělávala peníze jako prostitutka… a já pro samou lásku souhlasila. Tvrdil mi, že to bude jen na chvíli, abychom se dostali z nejhoršího, a že prý i on bude dřít a vydělávat. Já svůj šílený slib plnila a on se jen flákal…

Psychicky jsem to ale nezvládala, a tak mi jednou nabídl drogu zvanou pervitin. Prý stačí občas sjet krátkou lajnu a bude to fajn. (To znamená nosem šňupnout asi centimetr dlouhou čárku vytvořenou z pervitinu) A já bohužel souhlasila. Za pár týdnů (přidáváním centimetrů) jsem si vytvořila silný návyk a dávky mi už nestačily. On se ochotně nabídl, že má o mě strach, a tak mi pervitin bude aplikovat sám a nitrožilně.

Samozřejmě jsem souhlasila, i když jsem tu drogu už nenáviděla. Proč jsem vlastně souhlasila? Protože mě začal mlátit, vyhrožovat likvidací a škrtit. Bylo mi den ode dne hůř. Nemohla jsem už ani chodit. Jednou jsme se hrozně pohádali. Utekla jsem mu v poslední chvíli, když se mě snažil uškrtit, přímo na policii. Na policii mi ochotně pomohli a já jsem dnes v naprostém pořádku. Můj ex přítel je dnes ve vězení.

A já? … dnes už je to za mnou a jsem šťastná. I když tu děsivou zkušenost už nikdy z hlavy nedostanu

Lucka, 22 let

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenářky. Jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna

Korektura textu redakce

Pokud se chcete i Vy podělit se svým příběhem, napište nám do redakce

Ilustrační foto: d.newsweek.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

miky 55
26.2.2020 16:52

Ach jo. Mladí by se měli zavázat, že když se zamilují, nebudou alespoň šest měsíců dělat žádná zásadní rozhodnutí.Myslím, že by to pomohlo. Za tu dobu je to třeba přejde, nebo alespoň začnou trochu myslet. Tohle ještě dopadlo dost dobře,ale je mi z toho až úzko,jen, když to čtu.

Ely
26.2.2020 20:36

No, nevím, jestli to, co Lucce zaslepilo oči, byla zamilovanost...jestli to spíše nebyla vlastní hloupost, expresivněji řečeno nižší inteligence. Sorry. Zamilovaných je mnoho lidí, někteří fakt nešťastně, dlouze, bolestně. Ale "dělat věci za hranou", jako třeba dělat partnerovi děvku, aby byly prachy, a to dobrovolně, není tak úplně důkazem lásky, jako spíše důkazem chybějícího rozumu. P.S. Redakce, to tam fakt nemáte nic lepšího?

normální chlap
26.2.2020 22:06

Lidi ve stavu snížené příčetnosti (opilost,zamilovanost) dělají jen to, co v nich už nějakým způsobem je. Mně z toho vyplývá, že až se děvče opět dostane do podobného stavu (třeba pro změnu kvůli finanční tísni nebo "únavě životem"), začne dělat podobné blbosti. Měla by se hodně hlídat.

miky 55
26.2.2020 22:57

Ale byla Ely, věřte mi. Ono to takhle opravdu vypadá hodně neuvěřitelně. ale stává se to. Něco podobného se skoro ve stejném věku stalo i mému synovi. Bezhlavě se zamiloval do šlapky, dokonce už byla i trestaná. Zatímco jsem byla s dcerou na táboře, nastěhoval si ji k nám domů. Trvalo mi jen asi deset dní, než jsem zjistila, co je slečna zač. Samozřejmě mi nevěřil,když se potvrdilo, co jsem říkala, slečna mu namluvila, že je to sice pravda,ale že se chce změnit a začít znova. Slečna sice od nás odešla, ale kluk to nevydržel a nakonec odešel za ní. Trvalo mu pět měsíců, než to pochopil. Naštěstí přišel jen o peníze a o práci, to se spravilo snadno. Přesvědčení, že všechny ženské jsou vpodstatě potvory- to v něm bohužel přetrvává.S inteligencí to nemá nic společného, je to opravdu stav snížené příčetnosti.

Damián
27.2.2020 17:49

Hlavně že vše dopadlo dobře. Já se tak bláznivě zamilovala ve svých 36 letech. Nezapomenu na ty dny plné štěstí, lásky a růžových brýlí. Nebyly mi nabídnuty drogy, ani nic jiného! Vzali jsme se a náš vztah trvá už 26 let.

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip