Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o přípravky Naturevia a získejte zpět svoji energii a jiskru!

Soutěžte o přípravky Naturevia a získejte zpět svoji energii a jiskru!

25.2.2020 - redakce Babinet.cz

Jsou chvíle, kdy cítíte každý rok. Energie vám ubývá a to, co jste kdysi zvládli s přehledem, je nyní pro nás vysilující. Nic však není nenávratně ztraceno. Mnohdy stačí jen tělu dodat potřebné látky, aby se zpět dostalo do formy. Hrajte s námi o doplňky stravy Naturevia Omega 3 a Koenzym Q10, které pomohou nastartovat váš mozek, ochrání vaše srdce a vrátí vám mladický elán.

Omega-3 mastné kyseliny jsou nezbytné pro váš organismus a mají na něj komplexní vliv. Podporují zdravé srdce, ale i správnou činnost mozku a očí. Byl prokázán jejich pozitivní účinek na duševní vitalitu, snížení hladiny triglyceridů v krvi či udržení normálního krevního tlaku. V organismu mají celkově protizánětlivý účinek. Bohužel lidské tělo si je ale neumí samo vyrobit, a proto je potřeba mu tyto látky dodávat. V tom vám pomůže přípravek Naturevia Omega 3 One-a-Day. Patří k nejsilnějším na trhu a jedna kapsle obsahuje minimálně 700 mg omega-3 mastných kyselin, což je 2x více oproti běžným přípravkům s rybím olejem. Takže vám stačí jen jedna kapsle denně, abyste měli nejen zdravé srdce, ale i správně fungující mozek a oči. Nemusíte už dál zbytečně polykat větší počet kapslí kalorického oleje, abyste získali potřebné množství látek pro všechny zmíněné orgány, jak jste byli doposud zvyklí. Navíc se nebojte, že by vám po spolknutí preparátu zůstala v ústech nepříjemná pachuť rybího oleje, kterou jste v dětství nesnášeli. To opravdu nehrozí.

Ideální parťák do páru

Přesně tím je koenzym Q10. Tato životně důležitá látka se řadí mezi vitaminy, má nezastupitelnou úlohu při získávání energie z potravy a pomáhá také při tvorbě energie v buňkách. Jako silný antioxidant vás ochrání před škodlivým LDL-cholesterolem. Pozitivní vliv má také na srdce a pomáhá při paradontóze a zánětech dásní. Jenže s přibývajícím věkem klesá schopnost těla si jej vytvořit. Zlom nastává po 40. narozeninách, kdy začne produkce ubývat. Přitom již pokles koncentrace Q10 o 25 % může narušit fyziologické funkce organismu. Ještě o něco hůře na tom jsou lidé s vysokým cholesterolem, kteří užívají léky (statiny). Ty jeho tvorbu totiž prokazatelně blokují a koncentraci koenzymu Q10 v těle snižují až o 50 %. Přitom je to právě tato látka, jež zmírňuje nepříjemné vedlejší účinky statinů. Mezi ně patří bolest svalů, slabost, křeče či únava. Proto odborníci doporučují koenzym Q10 užívat společně s léky na cholesterol, aby vaše srdce zůstalo zdravé a silné. Vsadit tak můžete na Naturevia Koenzym Q10, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10.

Soutěžte tedy s námi a vyhrajte balíček přípravků, který podpoří vaše srdce i mozek a zároveň vás vrátí do mládí!

Co můžete vyhrát:

Získat můžete jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Omega 3 One-a-Day a Koenzym Q10. Hodnota 1 výhry je cca 720 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Hájková Milena - Česká Lípa, Satinská Drahomíra - Malenovice, Šárka Golíková - Třinec

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip