Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte doplněk stravy Urinal Express pro co nejúčinnější pomoc od problémů močových cest

Vyhrajte doplněk stravy Urinal Express pro co nejúčinnější pomoc od problémů močových cest

9.2.2020 - redakce Babinet.cz

Únor je v plném proudu, a i když je teplejší, než jsme zvyklí, neznamená to, že se nám vyhnou problémy močových cest. Ty totiž nemá na svědomí prochladnutí, ale bakterie a trochu nešťastná konstituce ženského močového ústrojí. Právě proto ženy trpí na záněty, pálení a další problémy močových cest častěji než muži.

Je proto třeba se na případné problémy nachystat včas a vsadit na účinného pomocníka v podobě doplňku stravy Urinal Express, který rychle pomáhá a ulevuje při stavech pálení a řezání močových cest.

Pokud dokonce patříte k těm, které už zasáhl zánět močových cest, ulevte si od nepříjemného pálení a řezání rychle a účinně a zefektivněte tak svoji léčbu. Sáhnete po doplňku stravy ve formě nápoje Urinal Express pH od společnosti Idelyn. Přípravek obsahuje vysokou koncentraci výtažku z kanadské brusinky, ale i výtažek z listů břízy a další účinné látky. Díky této unikátní kombinaci dokáže rychle neutralizovat kyselé pH moči a tím ulevovat od nepříjemného pálení a řezání, přispívá také ke správnému vylučování moči a podporuje a navrací zdraví močových cest. Urinal Express pH je doporučeno užívat v kombinaci s Urinal Akut, popřípadě s jinou léčbou močových cest. Ideální je pít nápoj 3x denně první dva dny pro co nejrychlejší pomoc a úlevu.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají doplněk stravy Urinal Express!

www.idelyn.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Dana Daňková - Horní Jiřetín, Soukup Antonín - Mladá Boleslav, Dáša Slavíková - Karlovy Vary

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip