Babinet.cz  /  Magazín  /  Čtenářské příběhy  /  Monika (31): Sex a příliš hlučný přítel. Nebere na nikoho ohledy

Monika (31): Sex a příliš hlučný přítel. Nebere na nikoho ohledy

9.2.2020 - redakce Babinet.cz

Už mi není dvacet a samozřejmě mám za sebou nějaké vztahy. Některé povedené více, některé méně. Vím, kdo jsem, kam směřuju a co je pro mě v životě, i u partnera důležité. Vše, co u muže preferuji, můj nynější partner má. Má to však jeden háček. A to velmi hlučný háček. Můj přítel je v jiných oblastech velmi rezervovaný, slušný, ukázněný, ale v otázce intimity a sexu se prostě neumí ovládat a chovat se tiše. Na první pohled o nic nejde, jenže já si s ním například nedokážu představit společné bydlení.

S přítelem jsme spolu už rok a půl. Všechno klape a je mi s ním moc fajn. Jenže … ta jeho noční hlučnost je velkým problémem. Ze začátku jsem to přisuzovala euforii ze sexuálního prožitku. Dva lidé, zamilovaní, citelná chemie. Dobře. Jenže takhle je to pořád. Touhle svou neumírněností je známý po celém jejich domě. Už několikrát mu sousedé domlouvali. Nejdřív slušně a pak už se s tím nemazali. Dokonce na nástěnku s úklidem k jeho jménu připisovali i výchovné vzkazy. Kdykoliv se milujeme, neobejde se to bez bouchání na radiátor, nebo do zdi. Nejednou se stalo, že sousedka přišla přímo v noci, aby nám vyčinila. A tohle už mi je nepříjemné extrémně. Já sama se chovám tiše a nepotřebuju, aby o mně věděl celý dům. Je mi vždycky hrozně stydno, když k příteli jdu a někoho ze sousedů potkám. Ale hlavně jsem si u sebe už všimla, že se trochu začínám děsit každého milování, ke kterému se schyluje. Jsem z toho nervózní a nemůžu se soustředit ani na sebe, ani na přítele, na nic. Už mnohokrát jsem o tom s přítelem otevřeně mluvila, ale vždy bez úspěchu. Vždy se odvolá na to, že je to se mnou holt jeho nejlepší sex v životě a nemůže si pomoct. Ale je to strašně protivné. Nikdy bych tomu sama nevěřila, ale je to jako když vám muž přestane vonět.

Když navrhnul, že se sestěhujeme do mého bytu (on bydlí v podnájmu, já ve svém), zatrnulo mi. Je to logický krok, samozřejmě, ale já bydlím v malé bytovce, ve které je dohromady jen pět bytů. Čili já a čtyři rodiny. Nedokážu si představit, že bych si takto rozházela své sousedy, se kterými jsem si vždy rozuměla skvěle. Navíc mají děti, které jistě nechtějí něčemu takovému vystavovat. Už mě napadlo, co jednou naše vlastní děti? Svou obavu jsem mu narovinu řekla, ale to už se postavil na zadní s tím, že přeháním. Je mi to celé vlastně tak trochu líto.

Monika, 31 let

 

Článek byl zpracován na základě příběhu čtenáře. Jména osob byla na žádost čtenáře pozměněna

Korektura textu Bára Klímová

Pokud se chcete i Vy podělit se svým příběhem, napište nám do redakce na bara.klimova@babinet.cz.

Ilustrační foto: pixabay.com

Korektura textu Bára Klímová

Pokud se chcete i Vy podělit se svým příběhem, napište nám do redakce na bara.klimova@babinet.cz.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

normální chlap
9.2.2020 12:03

Zkuste mu odklopit ten kryt pod levou lopatkou, tam je takový malý šroubek. Když ho otočíte o tak čtvrt otáčky doleva, mělo by se to ztlumit.

The.Rias
9.2.2020 12:43

Nehrál partner ve filmu pro dospělé? Tam jim i za ty skřeky platí. Každopádně je to sobeček, který se dívá jen na sebe a svůj prožitek. I mě by to odpudilo a na nějaké stěhování by mohl zapomenout.

miky 55
9.2.2020 14:36

Jste spolu už rok a půl. Jak je to jinde, když nejste u něj doma? Třeba někde na dovolené,atd.? Nebo mě teď napadá, co to tak zkusit na návštěvě, třeba u jeho rodičů,co říkáte? A hned by se vidělo.......Osobně myslím, že se jen předvádí, jaký je boreček. Jasně bych mu vysvětlila, že stěhovat se může tak leda na samotu u lesa , ale bez Vás. Ono to půjde, uvidíte, jen musíte přitvrdit.

Ely
9.2.2020 21:57

No, to musí být terno, mít takového samečka uřvaného za souseda. To na něj ještě nikdo nezavolal policii? Ono totiž rušení nočního klidu a obtěžování sousedů má různé podoby. Uječený primitiv při souloži může být jedna z nich. Osobně by mi vadilo, mít, jak paní něžně říká, "milování", jako pářící se kočky. Tuhle jsme měli jeden takový kočičí páreček na zahradě (protože někteří píp nekastrují), a celkem dlouho to znělo, že venku někoho vraždí. Ječet mi můj muž při intimních chvilkách do ucha jako vuvuzela, tak bychom si asi už na začátku vztahu museli některé věci vyjasnit. Nemám ráda neohleduplné lidi. A nevyspat se mi děti kvůli borečkovi, co se neudělá, když půl hodiny nevřeští, tak by měl každou noc za dveřmi ne mě, ale policajty. Sorry. Monice bych doporučila, dost hodně zvážit společný život. Ohleduplnost k ostatním by měla být na jejím papírku "které vlastnosti by měl mít můj životní partner" velice vysoko. P.S. Já si taky semtam ráda zavýskám :D, ale vzhledem k tomu, že na chatě v horách jsme byli sami dva naposledy dlouho před narozením prvního dítěte, tak už ani skoro nevím, jaké to je, když je to hlasitě :D. Já bych vzkazy ve své schránce fakt nacházet nechtěla :D.

Mandla
10.2.2020 07:58

Držela bych se poslední věty. Je vám to líto. Lítost pociťujeme, když víme,že něco hezkého čemu jsme věřili, nenávratně končí. Nedivím se, investovala jste do vztahu, plánovala budoucnost,... Je potřeba si poplakat a jít dál.

kolcava
10.2.2020 09:00

Je sebestředný exhibicionista. Navíc mu na vás a vašich pocitech nezáleží. Ve vašem vztahu by se to časem projevilo ve všem. Ani nevíte, kvůli komu v tom svém domě se předvádí. (Možná pro všechny, buduje si pověst živočišného samce, ale to není pověst, kterou byste chtěla u partnera pro život a založení rodiny.) Obzvlášť důležité je, že píšete: "ale je to jako když vám muž přestane vonět!". Když vám muž přestane vonět (dtto žena muži), je se vztahem se vším všudy konec. Na to vás i soud rozvede bez dalších otázek. Fyzický odpor je nevědomý, podvědomý, a nedá se s ním vůlí nic dělat. Časem by jen narůstal. Je jen otázkou krátkého času, kdy by vám exhibicionismus a sebestřednost vašeho přítele začaly ničit život. Není to muž pro společný život - a už vůbec ne život s dětmi.

noral
11.2.2020 16:00

Moje rada zní:ukončit to,dokud je čas.

Palomita
11.2.2020 18:58

Super, pan dokonalý má jednu chybu, tak ať ho pošle Monika k vodě.. Nechápu. Monika může použít roubík, ztišit ho tak, že mu prostě zaplní pusu, čímkoli, klidně šlehačkou a nebo může zkusit hekat hlasitěji než on, třeba ho to taky vyhodí z koncentrace.. Taky mu oznámit, že vzhledem k jeho hlasovým projevům musí zamakat, aby jim mohl pořídit dům na samotě u lesa, jinak je po sexu, atp. Cokoli, ale opouštět chlapa kvůli takové blbosti, když je jinak perfektní?

normální chlap
11.2.2020 21:34

Palomita: pokud ta jediná chybička je porucha osobnosti, tak ho musí odpálkovat tak rychle, jak to jenom jde :-)

Palomita
12.2.2020 07:34

normální chlap: Opravdu si myslíte, že prožívat a užívat si nejlepší sex v životě je porucha osobnosti? :) Já to vidím na dva typy lidí. Tiché a hlasité požitkáře. Kdo z nich má poruchu osobnosti si netroufám říct :D

miky 55
12.2.2020 10:58

No tak myslím, že každý někdy prožije trochu hlasitější sex. Ale jde také o to, jak často a kde je to vhodné. Jestliže to ale vadí Monice ,a to tak, že velmi, nebo většině obyvatel domu, normální to už není. Nikdo mi také nenamluví, že to "nemůže ovládnout"

normální chlap
12.2.2020 23:03

Palomita: mě na tom zaujalo to bouchání do radiátoru, ostatní bych ještě uměl začlenit do kategorie "ještě normální" :-) Ale třeba je normální, sám jsem zažil spoustu lidí o kterých jsem si myslel, že jsou blázni, ale když jsem se jich zeptal, řekli, že nejsou :D

Palomita
13.2.2020 07:18

normální chlap: ?? ale do radiátoru a do zdi mlátí ti sousedé, kterým je rušen "noční klid".. leda, že byste myslel, že duševní poruchou trpí sousedé a je potřeba neodkladně změnit prostředí ;) a teď jsem si představila, jak u toho Moničin přítel hlasitě heká a má potřebu ještě bušit do radiátoru.. děkuji za krásně rozesmáté ráno :D :D

kolcava
18.2.2020 18:37

Normální chlape, snažil jste se, ale zcela se to minulo pochopením.;), stane se... Kdyby to byl "nejlepší sex v životě", jak je možné že partnerka se toho sexu začííná fyzicky bát, dokonce tolik, že to charakterizuje slovy "jako by jí partner přestal vonět"? Jakto, že je jí "to všechno líto" - jinými slovy, sama tuší, že společná budoucnost nepůjde, i když většina stránekj jejího přítele jí (zatím - ještě spolu nebydlí) vyhovuje? Vidím to stejně jako vy (normální chlape), její přítel má nějakou poruchu osobnosti: egocentrický exhibicionista, nebo provokatér nad běžné normy, a každopádně mu na ostatních lidech, včetně Moniky, záleží jen do té míry, aby o něm ve svých očích měli obraz, který chce on. Na jakékoliv jejich oprábvněné zájmy, dokonce ani partnerčiny prosby, nebere ohled. Monika zjišťuje, že zatímco její přítel si užívá obraz pářícího se lva řvoucího na celé africké pláně, ona nechce být okolím považována za členku jeho smečky. Domek se zahradou kus za hranicí města/obce pomůže jen částečně, řval by ještě více, při sexu by otevíral okna a jejich vlastní děti by na výživné porno ani nepotřebovaly tablet a výkonný reprák. Zvukovou složku by měly od mala doma..

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip