Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte extra silný zázvor od Kitlu! Podpořte svou imunitu Eliginem

Vyhrajte extra silný zázvor od Kitlu! Podpořte svou imunitu Eliginem

6.2.2020 - redakce Babinet.cz

Plánujete dovolenou? Jarní prázdniny jsou za dveřmi? Zima má své kouzlo, ale současné střídání teplot nedělá člověku úplně dobře. Nenechte si volno pokazit nachlazením nebo chřipkou! Vyhrajte zázvorové kapsle Kitl Eligin BIO. Podpoří vaši imunitu a pomohou Vám přejít virózy bez povšimnutí.

Výborné účinky zázvoru jsou potvrzené tisíci lety zkušeností lidových léčitelů z celého světa. Proto je i dnes zázvor tolik vychvalovaný. Máte rádi palčivou chuť zázvoru? Tak směle do něj! Nebyly prokázané žádné vedlejší účinky a předávkování rovněž není podle všeho možné.

Nyní mohou z účinků zázvoru těžit i lidé, kterým jeho chuť nevyhovuje a malé děti, kterým jeho palčivost obvykle vadí. Přední čeští imunologové totiž vyvinuli zázvorové kapsle Kitl Eligin BIO , které se rozpouští až ve střevě, kde sídlí většina naší imunity. I díky tomu Eligin rychle získal na své popularitě.

Kapsle obsahují zázvorový prášek v BIO kvalitě, který obsahuje extra vysoké množství účinných látek 6-gingerolu a 6-shogaolu. Pro posílení účinku je přidáno i malé množství vitamínu C.

Vyhrajte Kitl Eligin BIO 40 kapslí a hřejivé ponožky navíc

Tři soutěžící vyhrají balení zázvorových kapslí Kitl Eligin BIO 40 na podporu imunity. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku!

 

 

 

 

 

Odpověď na otázku hledejte na www.kitl.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Marie Kopečková - Brno, Petr Vilímek - Opava,  Alenka Kašpárková - Ostrava

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip