Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a získejte pomocníky pro lednovou očistu organizmu

Soutěžte a získejte pomocníky pro lednovou očistu organizmu

13.1.2020 - redakce Babinet.cz

Vánoční hodování a silvestrovské oslavy daly pořádně zabrat nejen játrům, ale i celému zažívání. Z toho důvodu je leden ideálním časem, kdy byste si měli naordinovat detoxikaci. Zbavíte se škodlivých látek a zároveň posílíte imunitu. K tomu stačí zapojit se do naší soutěže o balíček doplňků stravy Naturevia, který vám pomůže při očistě organizmu, a navíc podpoří vaši obranyschopnost.

Bylinky pro detoxikaci

Doslova zázračným pomocníkem pro novoroční detoxikaci je ostropestřec mariánský. Přesněji jeho semena, která se používají už po staletí na játra a další nejrůznější neduhy. Zátěž pro játra představuje nejen alkohol, ale také užívání léků či život v znečištěném prostředí. To vše může zhoršit jejich funkci. Přitom játra jsou životně důležitým orgánem. Probíhá v nich většina procesů souvisejících s metabolismem cukrů, tuků a aminokyselin. Zároveň zbavují organismus toxických látek. Z těchto důvodů byste se měli o svá játra starat a co nejúčinněji je chránit. Pomoci vám může přípravek Naturevia Ostropestřec Forte s mimořádně vysokým obsahem účinné látky silymarinu, což je extrakt ze semen ostropestřce mariánského, který podporuje nejen jejich očistu, ale i regeneraci po všech druzích jaterních onemocnění a zároveň udržuje jejich správnou funkci a podporuje zažívání. Mimo to je ostropestřec velmi silný antioxidant, chrání buňky celého organismu proti poškození volnými radikály a před nepříznivými vnějšími vlivy. Má blahodárný vliv také na zdraví srdce a správnou hladinu krevního cukru. Je tedy ideálním pomocníkem při novoroční očistě.

Zažívání v pohodě a podpora imunity

K Vánocům patří dobré jídlo, pití a cukroví. Právě tato kombinace se může nepěkně podepsat na vašem zažívání. V tom, aby se vaše střeva dostala rychle do formy a obnovila se v nich správná rovnováha, vám pomohou probiotika. Věděli jste, že poruchy imunity až v 90 % souvisí s narušenou střevní mikroflórou? Z toho důvodu je potřeba dbát o vyvážené prostředí, které vám zajistí doplněk stravy Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Ten obsahuje unikátní komplex pěti vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu. V jedné kapsli přípravku je 15 miliard těchto mikroorganismů. Navíc přípravek obsahuje také vitamin C, který je pro imunitu nezbytný.

Udělejte tedy v novém roce důkladný úklid ve svém těle. Zbavte se škodlivin nejen z jater, ale i střev. A nezapomeňte podpořit svoji obranyschopnost. Uvidíte, že se budete cítit lépe.

Co můžete vyhrát v soutěži:

5x balíček přípravků Naturevia, který obsahuje Naturevia Ostropestřec Forte a Naturevia Laktobacily 5 Imunita. Hodnota 1 výhry je cca 530 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Hana Prečová - Partutovice, Davidová Květoslava - Písařov, Marie Rozkovcová - Vsetín

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip