Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /   Andrea Hurychová: o síle dnešních influencerů

Andrea Hurychová: o síle dnešních influencerů

8.1.2020 - redakce Babinet.cz

Miluje cestování, kolečkové brusle, tráví čas s přáteli, kterých má poměrně dost díky svému businessu a miluje francouzské buldočky. Andrea Hurychová je jednou z výrazných osobností českého influencer marketingu. Má vlastní agenturu a ikdyž je na sociálních sítích jako ryba ve vodě, své soukromí si velmi hlídá. V rozhovoru také prozradila, kdy se jí život obrátil naruby a proč.

Jak jste se v relativně mladém věku dostala k založení vlastní firmy?

Vždy jsem něco ráda organizovala, takže už na základní škole jsem vymýšlela různá vystoupení, na střední koordinovala maturitní večírek a na vysoké škole jsem byla ve studentské organizaci, která se starala o zahraniční studenty. Díky tomu jsem mohla reprezentovat vysokou školu na studentských konferencích. Tam jsem propojila moji zálibu v cestování a poznávání nových kultur a hlavně zajímavých lidí.

Učíte lidi, jak být na sociálních sítích vidět, ale sama si tam svůj osobní život chráníte. Proč?

Své soukromí sdílím opravdu jen s nejbližší rodinou a přáteli, protože dávat vše veřejně může znamenat, že je pak člověk dost zranitelný.

Souvisí to tedy s otázkou bezpečnosti na internetu. Jak se k tomuto tématu stavíte?

Ano. Sama říkám a učím rodiče dětí, že by je měli o tom, co sdílet na internetu edukovat a mluvit s nimi. Na druhou stranu nejsem proti moderním technologiím a přijde mi super, že nás právě propojují se světem a na velké vzdálenosti. I svoji 80 letou babičku jsem naučila používat Skype a Viber, dokonce i e-mail. Zvládne si vyhledat na internetu vše, co potřebuje. Jelikož naše rodina často cestuje, tak je to pro nás důležitý nástroj, jak být v kontaktu. Hlavně proto, že ani babička není v Praze, kde žijeme, ale na Moravě.

Velmi ráda cestujete a poznáváte nové kultury. Která destinace vás zaujala nejvíce?

K dnešku jsem navštívila přes 55 států a byla jsem na všech kontinentech kromě Antarkdity a Arktidy. Miluji Tel Aviv, tam bych si dokázala představit na chvíli i žít. Město má skvělou atmosféru a lidé jsou moc příjemní a svým naturelem mě blízcí. Jinak nedám dopustit na Prahu.

Jaké máte další koníčky?

Jsem jedináček, od mala jsem cestovala a chtěla jsme být herečkou nebo zpěvačkou. Hrála jsem na klavír a chodila do sboru Bambiny di Praga, kde jsem byla zhruba  osm let. Pak jsem více inklinovala k tancování, které jsem dělala zhruba deset let a tancovala jsem závodně v kategorii disco dance a hip hop ve formacích i jako jednotlivec. Vyhráli jsme s formacemi Mistrovství ČR v roce 2001.

Splnila jste si v životě už nějaký sen?

Ano. Během studií se natáčela v rámci americké produkce Mission Impossible 4 a díky tomu, že se domluvím dobře anglicky jsem mohla dělat asistentku produkce a zároveň alternaci za hlavní herečku. Takže jsme se ve finále potkala a mluvila s hollywoodskými hvězdami jako je Tom Cruise nebo Jeremy Renner.

Měla jste vážný úraz. Jak se vám obrátil svět naruby?

Celkem hodně mě tato zkušenost poučila. V létě roku 2016 během Olympijských her v Rio de Janeiro. Na atrakci v olympijském parku na Lipně jsem skočila z deseti metrů do matrace a zlomila si bederní obratel. Byla jsem tak na tři měsíce odkázaná na lůžko a vlastně se mi v tu chvíli celkem obrátil svět vzhůru nohama. Naštěstí jsem věděla, že bych se z toho měla dostat bez následků. Každopádně tahle zkušenost mi ukázala, že nic nemusí člověk tak „hrotit“ a hlavně kolik přátel kolem sebe člověk má a jaké věci jsou pak důležité.

Máte firmu, jak se vám podařilo ji udržet v chodu?

Poznala jsem, že kamarádi si dokážou udělat čas a přijít a je jedno, že ležíte v posteli. Také jsem poznala, že i klienti a firmy mají lidskou tvář a nevadí jim, že s nimi vše řeším právě jen přes technologie v leže z postele. V tuhle chvíli jsem byla vděčná, že moje práce je hodně právě o těch technologiích a ne třeba o servírování kávy.

A jak probíhala rekonvalescence po tak těžkém zranění?

Začala jsem hodně poslouchat v té době audioknihy a více meditovat, což je teď velký boom, ale musím říct, že mi to vážně hlavně v tuhle chvíli pomohlo. Mám teď aplikaci Calm, ale před tím jsem používala Headspace. Tím, že jsem ztratila veškerou svalovou hmotu na zádech, jsme musela dost cvičit a rehabilitovat, což bylo skvělé pak i pro naučení se více pozorovat svoje tělo. Například pozici šelmy si někdy zacvičím i dnes.

Co jste si z této doby odnesla především?

Pochopila jsem, že kdo s vámi chce pracovat nebo být, tak se to prostě dá nějak přizpůsobit, ikdyž jste ležák. Ve finále jsem až po tomhle úrazu nastartovala pořádně i svoji firmu a přestala se tolik stresovat, že co se stane, kdybych nemohla vydělat najednou peníze nebo co se stane, když nebudu mocit chodit nějakou dobu do práce.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip