Babinet.cz  /  Tajemno  /  Měsíc narození: Co prozrazuje o vaší osobnosti?

Měsíc narození: Co prozrazuje o vaší osobnosti?

27.12.2019 - redakce Babinet.cz

Naši osobnost samozřejmě formuje řada faktorů. Například vzdělání, povaha, atmosféra v rodině, vliv přátel, osobní ambice či míra nadhledu v různých situacích a mnoho dalšího. Ale nejen to. Také měsíc narození z tajemných důvodů ovlivňuje to, jak je člověk například vytrvalý, společenský, odvážný, nebo plachý. Co říká měsíc narození konkrétně o vás?

 • Leden

Ambicióznost je prostřední jméno lednových zrozenců. Lidé jsou to tvrdohlaví a neustoupí do poslední chvíle. Raději spoléhají jen na sebe. Lednoví lidé mají dobře rozvinutou intuici.

 • Únor

Komplikovaný charakter. Pro únorové ženy je obzvláště obtížné ovládat své emoce. Ti, kteří se narodili v únoru, jsou velmi praktičtí, ale často jdou hlavou proti zdi.

 • Březen

Plaší a stydliví lidé. Oni sami často neví, co se skutečně děje v jejich duši. Současně jsou březnoví lidé marniví. Všechno dotahují do konce. Budou naslouchat a nebudou roztrubovat tajemství.

 • Duben

Extrémně aktivní lidé. Rození bojovníci v pravém slova smyslu se vyznačují skvělými organizačními dovednostmi.  Dubnoví lidé, vždy a ve všem, chtějí být první.

 • Květen

Lidé rozhodní, principiální a tvrdohlaví. Je obtížné s nimi vstoupit do jakéhokoli vztahu, protože jsou velmi pomstychtiví a neví, jak odpouštět. V životě i v práci jedou vytrvale do vyčerpání.

 • Červen

Velkolepé kouzlo, a pokud mají v danou chvíli správnou náladu, není možné si představit více přátelské lidi. Své plány a sliby však plní pouze tehdy, když se přímo shodují s jejich zájmy.

 • Červenec

Lidé narození v červenci, mají tendenci přeceňovat své schopnosti. Jsou plní empatie k těm, kteří trpí. Hlavním rysem je nezávislost. Jsou ale také plaší a mají neustále pochyby.

 • Srpen

Nezávislí a pyšní. Lidé narozeni v srpnu usilují o vedení, musí za sebou vždy vidět dav. Milují, když se o nich mluví a je jim vysmeknut obdiv. Jsou velmi milující a připraveni flirtovat s každým.

 • Září

Život lidí narozených v září se zpravidla rozvíjí šťastně. Mají ostrý intelekt a překvapivě houževnatou paměť.  Mají tendenci analyzovat vše, co se děje, často i na úkor jejich vlastního blahobytu.

 • Říjen

Milují být v centru pozornosti. Obdařeni zdravím, vitalitou a lidským teplem. Chtějí život plný lehkosti, luxusu, peněz a štěstí.  V nepříznivých podmínkách snadno upadnou do melancholie.

 • Listopad

Vládne jim vzdorovitost. Jsou aktivní a energičtí. Někdy nejsou v rozhovoru příliš tiší nebo taktní, ale jejich záměry jsou laskavé. Mimořádně oddaní jsou přátelům.

 • Prosinec

Když si nastaví cíl, vystřelí k němu jako šíp ze střílny. V konfrontacích jsou ostří a upřímní. Mají rychlou, inteligentní mysl, takže v rozhovoru často přerušují zejména ty, kteří mluví pomalu a nudně.

 

Napsala Bára Klímová

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další články tajemna

Náš tip