Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Splněný sen pod vánočním stromečkem. Darujte sebevědomí

Splněný sen pod vánočním stromečkem. Darujte sebevědomí

14.12.2019 - redakce Babinet.cz

Vánoce se nezadržitelně blíží a vy si stále lámete hlavu nad tím, co darujete svým blízkým? Tuto otázku řeší každoročně snad každý z nás. Nakonec koupíme dárek, který sice udělá radost, ale nejde o nic jedinečného. Udělejte letos změnu a místo hmotného dárku darujte splněný sen a zážitek na celý život. Darujte sebevědomí v podobě dárkového poukazu na estetické ošetření.

Je pro mě takový dárek to pravé?

Zdá se vám, že tento typ dárku nebude vhodný právě pro vás? Nejprve se zamyslete, jestli vám některá situace přijde povědomá. Vaše drahá polovička se nešťastné kouká do zrcadla, nespokojená s tím, co vidí. Kamarádka se pouští do nové diety, která bude tentokrát zaručeně fungovat. Maminku trápí povislá víčka, kvůli kterým se už neusmívá tolik jako dřív. Kývete hlavou, že vám takové situace nejsou cizí? A co vy? Napadlo vás při čtení něco, co byste změnili rádi i na sobě?

Hebká pokožka, vysněná postava nebo omlazení

„Plastika“ dnes už není rozhodně tabu a její využití není nic, za co byste se měli stydět. Zákrok, který je konzultovaný s odborníky, je naprosto v pořádku a dokáže být i tou nejlepší terapií k navrácení ztraceného sebevědomí. To je dárek, který jen tak něco nepřekoná. Aby toho nebylo málo, ke každému poukazu od MEDICOM Clinic dostanete navíc dárky v hodnotě až 13 000 Kč.

Jeden poukaz, ale hromada dárků

Dárkový poukaz od MEDICOM Clinic udělá obdarovanému radost hned několikrát. Podle výše poukazu můžete k samotnému zákroku získat navíc profesionální dermokosmetiku, poukaz na lipomasáž LPG nebo něco sladkého na zub. Seznam všech dárků najdete zde, společně s konkrétní nabídkou zákroků. Jeden poukaz zkrátka vyřeší vše za vás.

Nezapomínejte ani na sebe

Před koncem roku myslíme hodně na druhé a zapomínáme na sebe. Udělejte radost nejen svým blízkým, ale i sobě. I vy si zasloužíte splnit sen o kráse a sebevědomí a Vánoce jsou k tomu skvělou příležitostí.

Poukaz můžete darovat v jakékoliv hodnotě nebo na konkrétní zákrok. Zda to bude liposukce, omlazení intimních partií nebo obličeje, záleží jen na vás. MEDICOM Clinic nabízí celou řadu zákroků, které můžete darovat a zajistit tak, že letošní Vánoce budou skutečně nezapomenutelné.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip