Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o ručně balený dárkový balíček Kitl

Soutěžte o ručně balený dárkový balíček Kitl

30.11.2019 - redakce Babinet.cz

Pořád ještě nemáte všechny dárky? Pro dědečka, tetičku, kamarádku a třídní učitelku ve škole? Pokud ještě tápete, podívejte na stránky Kitl.cz. Na jednom místě najdete hned několik tipů na vánoční dárky. Vyberete během chvilky a Vánoce už můžete mít vyřešeny.

Originální dárky pro muže i ženy přitom můžete vybírat obdarovaným opravdu na míru. Krásný Medový balíček pro milovníky medoviny. Pro rodiny s dětmi balení poctivých ovocných nebo bylinných sirupů. Vyznavačům zdravé výživy třeba Kitl Životabudič, přírodní energetický nápoj. Nebo Kitl Eligin BIO, extra silný zázvor na podporu imunity, který potěší každého při náhlém útoku bacilů i při dlouhodobé vleklé nemoci.

Originální dárková balení, která potěší každého

Vybírat můžete ze široké nabídky dárkových balení v různých kombinacích sirupů a medovin a to i v balíčcích se skleničkami. To vše vyráběné ručně a balené s láskou.

Tipy na zajímavé recepty na alkoholické i nealkoholické drinky, horké nápoje i osvěžující limonády pak najdete na stránkách Kitl.cz. Vyberte ty nejzajímavější a připojte je do přáníčka ke svému dárku. Vaši blízcí pak jistě ocení, že jste dárek vybírali opravdu jim na míru.

Soutěžte a vyhrajte balíček od firmy Kitl

Soutěžíme o dárkové balíčky české firmy Kitl, výrobce kvalitních sirupů. Tři výherci obdrží dárkový balíček Kitl Medovina.

Stačí správně odpovědět na snadnou soutěžní otázku. Nápovědu najdete na www.kitl.cz.

Přejeme hodně štěstí!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Gabriela Praxová - Boleradice, Monika Bačová - Králův Dvůr, Jiřina Facková - Prostějov

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

můra
3.12.2019 16:02

Krásná cena,výrobky KITL si kupuji,ale na Medovinu ještě nedošlo-určitě je dobrá,tak jak ostatní výrobky Kitl.

ERBEN
7.12.2019 18:52

Kitl medivinu jsme ještě neokusili, tak zkouším o ní zasoutěžit-výhra by byla překvápko.....

ERBEN
7.12.2019 18:54

Kitl medovinu jsme zatím neochutnali, soutěžím, třeba bude výhra, ale po dohledání správné odpovědi do soutěže, jste mne na ní naladili,tak popř. koupím, věřím, že by o Vánocích zachutnala obzvlášť- seniorka Věra

lipr
7.12.2019 21:32

U nás doma tyto výrobky milujeme :-)

bendlinka
10.12.2019 13:04

Ještě jsem tyto výrobky nekupovala, ale ráda soutěžím a tak snad se zadaří, že konečně něco kvalitního a dobrého vyhraji)))) jinak výhercům ceny přeji bude to určitě krásný dárek pod stromeček

dubjanka
19.12.2019 16:39

A výherci jsou kde?

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip