Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Podzimní revoluce v prádelníku, tohle sexy prádlo musíte mít!

Podzimní revoluce v prádelníku, tohle sexy prádlo musíte mít!

25.11.2019 - redakce Babinet.cz

Trendy, které jsou patrné v nových kolekcích prádla, potěší zejména ženy, které mají rády extravaganci. Přední značky a návrháři popustili uzdu fantazii a výsledkem jsou rozmanité fazóny. Těšit se můžete na sexy krajky, zimní květinové motivy, ale hlavně na výslunní se opět vrací samet! Tento luxusní materiál vás zaručeně přiměje udělat místo v prádelníku!

Nejde však jen o materiály. Znovuobjevení zažívají i kdysi velmi populární střihy. „K nim patří trojúhelníková podprsenka a také push-upka,“ poznamenává Markéta Jiráčková, obchodní ředitelka společnosti TIMO. Právě druhá jmenovaná podprsenka byla v minulých letech upozaděna, protože nevytvářela přirozený tvar ňader. Designéři na ni však zapracovali a dámy, které si chtějí zvětšit nejen sebevědomí, mají opět skvělou pomocnici, kterou nyní nikdo na první pohled neodhalí. To u kalhotek jsou bestsellery neměnné. Stále jsou nejvíce žádané vysoké kalhotky (tzv. Bridget Jones podle stejnojmenného filmu) a brazilky. V kolekcích nechybí ani klasický střih a tanga. Z čeho tedy budete moci na podzim vybírat?

Velký návrat sametu

Druhá polovina listopadu se ponese ve znamení výročí Sametové revoluce. Právě tento luxusní materiál se po letech opět objevil v kolekcích. Díky nejmodernějším technologiím, které umožnují vykouzlit úchvatné vzory, jde o nejzajímavější kousky, které budou k dostání. Inspirujte se jimi. Nechte krásu a lásku zvítězit nad komplexy a nedokonalostmi!

Sexy výrazné krajky

Na své si přijdou také bohémky a milovnice výrazných barev. To, že krajky mohou být neskutečně sexy, dokazují další kolekce. Je jedině dobře, že se i Češky osmělují a stále častěji si pořizují výraznější prádlo. Výrobci jim v tom jdou naproti. Barevné krajkové spodní prádlo s květinovým motivem může být rozhodně velmi zajímavým obohacením prádelníku.

Věčná květinová romantika

V podzimních kolekcí nemohou chybět ani květinové motivy. Ovšem veselé pastelové barvy jara a léta vystřídaly ty mrazivé zimní. Takže pokud jste křehká princezna, zvolte něžné kvítky ve studených odstínech. Bát se však nemusíte, muž, který vás v tomto prádle uvidí, zcela jistě roztaje. Za to ručíme. I v těchto motivech je z čeho vybírat.

Šmrncovní jednobarevná klasika

Ty z vás, které nechtějí výrazné kombinace či potisky, se mohou na podzim těšit na jednobarevné kolekce. Nabízí luxusní materiál v kombinaci se sexy krajkou. Propracované střihy podprsenek a zajímavé detaily jsou samozřejmostí. O široké barevné škále ani mluvit nebudeme, podívejte se samy a přesvědčte se, že určitě potřebujete novou soupravu!

 

Zdroj: www.timo.cz

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
31.12.2019 13:04

Hezké spodní prádlo mám ráda. Myslím, že je důležité, aby ženy nosily kvalitní a pěkné spodní prádlo, na tom by se nemělo šetřit. Věřím, že to dodává ženám sebedůvěru a muži to určitě ocení. Nemám jen jednu oblíbenou značku, ráda to měním a zkouším něco nového. Naposledy jsem si vybrala jako dárek od Ježíška prádlo od Cellbes, už jsem si tam párkrát něco vybírala a vždy jsem byla spokojená. Rovnou jsem si objednala i stahovací kalhotky, ty se neztratí:)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip