Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte voucher na Cestu kolem světa – novou laser game v Hamleys, přímo v centru Prahy!

Vyhrajte voucher na Cestu kolem světa – novou laser game v Hamleys, přímo v centru Prahy!

18.11.2019 - redakce Babinet.cz

Milovníci adrenalinové zábavy v podobě laser game mohou jásat. V samotném centru Prahy, v pohádkovém hračkářství Hamleys, byla začátkem listopadu otevřená nová aréna s tématikou Cesta kolem světa. Najdete tam aktuálně nejlepší dostupný systém s dotykovým displejem na zbrani. Parádní dobrodružství si může užít 12 hráčů najednou.

Na laser game si ulítává čím dál více lidí. Vloni 2 největší centra v ČR, Mercuria Laser Game Holešovice a Braník, navštívilo dokonce 70 000 lidí! Je to zábava plná vzrušení. Skvěle se u ní uvolníte a užijete si společný čas s vašimi přáteli, s rodinou nebo třeba s kolegy z práce. Tematická aréna vás naprosto pohltí! Navodí vám autentickou a naprosto jedinečnou atmosféru, během které se vám vyplaví velká dávka adrenalinu.

Proto byla v centru Prahy otevřena už třetí pobočka laser game pod záštitou Mercuria, která má pod sebou již 2 laser game komplexy, které jsou největšími v ČR. Jak již bylo řečeno, nacházejí se v pražských Holešovicích a v Braníku. Aby si mohli fanoušci dopřát tuto jedinečnou zábavu i v centru Prahy, spojila se Mercuria s Hamleys, s rájem pro děti i dospělé. Novou laser game mohou hrát už děti od 5 let.

Čím je tedy nová laser game jedinečná?

ü  Užijete si nejlepší aktuálně dostupné laser game vybavení Gen 8! Tedy nejnovější systém s dotykovým displejem na zbrani a také displejem přímo na vestě. To vše od australského dodavatele Laserforce.

ü  Čeká na vás exkluzivní design arény – Cesta kolem světa. Prostor je světelně a designově rozdělen. Při hře tak budete mít možnost podívat se do různých míst po světě, jako je Afrika, Asie, Amerika, Antarktida a další.

ü  Je blíž než kdy dřív. Aréna vyrostla v samém srdci Prahy hned vedle Václavského náměstí.

ü  Návštěva bude plná zážitků – nová laser game je součástí Hamleys, největšího hračkářství v ČR.

ü  Voucher do nové laser game představuje originální dárek pro vaše blízké. Může hrát 12 hráčů najednou (na vyžádání až 14).

Více včetně rezervací na http://www.mercurialaser.cz/ - @mercurialaser.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají voucher v hodnotě 600 Kč

Správnou odpověď naleznete zde

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip