Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte voucher na Cestu kolem světa – novou laser game v Hamleys, přímo v centru Prahy!

Vyhrajte voucher na Cestu kolem světa – novou laser game v Hamleys, přímo v centru Prahy!

18.11.2019 - redakce Babinet.cz

Milovníci adrenalinové zábavy v podobě laser game mohou jásat. V samotném centru Prahy, v pohádkovém hračkářství Hamleys, byla začátkem listopadu otevřená nová aréna s tématikou Cesta kolem světa. Najdete tam aktuálně nejlepší dostupný systém s dotykovým displejem na zbrani. Parádní dobrodružství si může užít 12 hráčů najednou.

Na laser game si ulítává čím dál více lidí. Vloni 2 největší centra v ČR, Mercuria Laser Game Holešovice a Braník, navštívilo dokonce 70 000 lidí! Je to zábava plná vzrušení. Skvěle se u ní uvolníte a užijete si společný čas s vašimi přáteli, s rodinou nebo třeba s kolegy z práce. Tematická aréna vás naprosto pohltí! Navodí vám autentickou a naprosto jedinečnou atmosféru, během které se vám vyplaví velká dávka adrenalinu.

Proto byla v centru Prahy otevřena už třetí pobočka laser game pod záštitou Mercuria, která má pod sebou již 2 laser game komplexy, které jsou největšími v ČR. Jak již bylo řečeno, nacházejí se v pražských Holešovicích a v Braníku. Aby si mohli fanoušci dopřát tuto jedinečnou zábavu i v centru Prahy, spojila se Mercuria s Hamleys, s rájem pro děti i dospělé. Novou laser game mohou hrát už děti od 5 let.

Čím je tedy nová laser game jedinečná?

ü  Užijete si nejlepší aktuálně dostupné laser game vybavení Gen 8! Tedy nejnovější systém s dotykovým displejem na zbrani a také displejem přímo na vestě. To vše od australského dodavatele Laserforce.

ü  Čeká na vás exkluzivní design arény – Cesta kolem světa. Prostor je světelně a designově rozdělen. Při hře tak budete mít možnost podívat se do různých míst po světě, jako je Afrika, Asie, Amerika, Antarktida a další.

ü  Je blíž než kdy dřív. Aréna vyrostla v samém srdci Prahy hned vedle Václavského náměstí.

ü  Návštěva bude plná zážitků – nová laser game je součástí Hamleys, největšího hračkářství v ČR.

ü  Voucher do nové laser game představuje originální dárek pro vaše blízké. Může hrát 12 hráčů najednou (na vyžádání až 14).

Více včetně rezervací na http://www.mercurialaser.cz/ - @mercurialaser.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají voucher v hodnotě 600 Kč

Správnou odpověď naleznete zde

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Alena Potužníková - Žatec, Dašková Zuzana - Brandýs nad Labem, Pavel Kiliáš - Kladno

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip