Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Staňte se s novou vůní královnou podzimu

Staňte se s novou vůní královnou podzimu

19.9.2019 - redakce Babinet.cz

Co si budeme povídat, podzim asi nepatří k nejoblíbenějším obdobím roku. Svou vládu nastupuje právě po skončení letních radovánek, prázdnin a dovolených. Provází ho návrat do školy či práce, zkracování dnů a snižování teplot. Přes všechny tyto mínusy se na podzim můžeme koukat i jako na dobu plnou barev, módních svetrů a šál i lahodných horkých nápojů, které zahřejí naše zkřehlé prsty. A co je nejlepší? Je to ideální doba pro nový parfém.

Protože ať se vám to líbí nebo ne, letním parfémům odzvonilo. Nebojte se, s vaší oblíbenou ovocnou či květinovou vůní se radostně shledáte zase příští léto. Chladnější podzim si žádá úplně jiné vonné kompozice plné gurmánských, dřevitých či kořeněných tónů. Cedrové a santalové dřevo, vanilka a káva, ambra, kůže a pižmo… na podzim je rozhodně z čeho vybírat. Jaká vůně vás tímto magickým obdobím provede?

Tajemství černého opia od Yves Saint Laurent

Co třeba tajemně podmanivá toaletní voda Black Opium, která odhaluje tu tmavší, rebelštější stránku parfémového domu Yves Saint Laurent? Sice byla představena již před 5 lety, v září 2014, ale její zastánci dodnes nešetří superlativy a často zaslechnete i odvážné spojení „nesmrtelná vůně“. Vy si ji zamilujete, zejména pokud máte v oblibě sladší orientální a vanilkové parfémy. Mezi hlavními tóny vyniká právě vanilka, voňavá káva a šťavnatá hruška, právě nedávno dozrálá v ovocném sadu.

Elegantní Calvin Klein Truth odhalí čistou pravdu

Toužíte-li raději po elegantní vůni, která vám připomene vzpomínky na léto, ale zároveň vás zahřeje u srdce, kdykoliv ji budete mít na sobě, sáhněte po parfémované vodě Truth od Calvin Klein. Orientálně-dřevitá vůně plná kontrastů přechází od svěžích tónů až po hřejivý základ, je jednoduchá a křišťálově čistá. Jakmile ucítíte povedenou symfonii bambusu, jetelu a lilie, podpořenou dřevinami, ambrou a vanilkou, najdete v této orientálně-dřevité vůni oblíbenou průvodkyni nejen na chladnější podzimní dny.

Kalifornské pokušení Guess 1981 Los Angeles

Láká vás divoký oceán a úžasné západy slunce, které barví nebe do růžovo-červených odstínů? Pak tu pro vás máme letošní novinku populární značky Guess, která našla inspiraci v krásách kalifornského velkoměsta Los Angeles. Ovocný úvod a květinové srdce rozehrávají předehru pro mistrovský základ s vůní cedrového dřeva, sladké vanilky, čokoládových pralinek, medového ambroxanu a erotizujícího pižma. Oddejte se nespoutanému americkému rytmu s touto vůní a prožijte podzim, na nějž budete ještě dlouho vzpomínat.

V online parfumerii Europarfemy.cz na vás čeká podzimní parfémová inspirace i tisíce dalších produktů ze světa vůní a kosmetiky. Podzim je perfektním obdobím nejen pro výběr nového parfému, ale také dobou pro regeneraci vaší pleti a vlasů po dlouhém létě. Prohlédněte si vedle parfémů i nabídku pleťové, tělové a vlasové kosmetiky a vyberte si přípravky, díky nimž si budete připadat božsky.

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip