Babinet.cz  /  Recepty  /  Studená kuchyně  /  Fruit smoothie bowl – zdravá ranní snídaně nebo svačina hotová za 10 minut

Fruit smoothie bowl – zdravá ranní snídaně nebo svačina hotová za 10 minut

4.8.2019 - AndreaP.

Léto a vysoké teploty si žádají nejen osvěžení, ale také co nejmenší čas strávený v kuchyni. Dnešní recept je ukázkou toho, jak si snadno a rychle připravit lahodnou zdravou snídani či svačinu.

 

Tropická colada

  • Potřebovat budeme ananas, mango, broskev, banán a na ozdobu kokosové lupínky, mango a borůvky. Všechno ovoce nakrájíme na středně velké kostky a dáme do mrazáku. Když je ovoce zmražené, použijeme mixér, smoothie maker nebo speciální sítko na zmrzlinu v lisu a vše zpracujeme na hladkou kaši, kterou nalijeme do misky. Ozdobíme pár plátky nakrájeného manga, kokosovými chipsy a přidat můžeme i borůvky a pár kvítků.

Při výrobě smoothie bowl ale můžeme klidně zapojit i fantazii a vyrobit si nějakou vlastní, ovocno-zeleninovou verzi. Výsledek bude i v tomto případě stát za to.

Zelená smoothie bowl

  • Na její přípravu budeme potřebovat listový špenát, kiwi, jablko, banán a na ozdobu: kiwi, kokosové lupínky, maliny a chia semínka. Postup je úplně stejný jako v předchozím receptu.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další recepty

Náš tip