Babinet.cz  /  Magazín  /  Společnost  /  Dá se spolehlivě poznat, že vás muž miluje?

Dá se spolehlivě poznat, že vás muž miluje?

29.7.2019 - redakce Babinet.cz

Je rozdíl mezi láskou a zamilovaností, stejně jako je rozdíl mezi zvykem a opravdovou láskou. Jestli si nejste úplně jistá, jak je to s vaším vztahem, můžete si všimnout následujících signálů. Jestli si odpovíte kladně alespoň na 5 bodů, můžete si být jisté, že za citem daného muže je víc než jen pobláznění.

1. Naučí se mít rád věci, které děláte ráda vy. Jestli ráda chodíte na koncerty, zatímco on dává přednost večeru u filmu, pravděpodobně se vám už mnohokrát přizpůsobil, nebo dokonce sám začal hledat koncerty, na které byste mohli společně zajít.

2. Uvaří pro vás po dlouhém dni, který jste v práci. Pravděpodobně nemyslí jenom na sebe, takže po vás nechce, abyste přišla strhaná domů a ještě mu vařila. Když pracujete oba dva dlouho do večera, je samozřejmostí, že vždy uvaří ten, co přijde domů dřív. Nemusíte mu říkat, aby pro vás tyhle věci sám od sebe udělal.

3. Stejně jako na vás myslí s večeří, jste pro něj vy na prvním místě při milování. Není to typ, co myslí jen sám na sebe. V prvé řadě mu záleží na vašem uspokojení. Udělá pro to, co máte ráda. A zajímá se o to, co to je.

4. Odpustí vám skoro cokoliv. I když se pohádáte, tak nevydrží trucovat dlouho. Možná spolu pár dní nemluvíte. Ovšem to nic nemění na jeho lásce. Odpouští vám bez zbytečné záště a bere to tak, že hádky patří k životu, ale on si vybral s vámi být.

5. Má rád vaše domácí zvíře, nebo zvířata, bez ohledu na to, jaká máte.

6. Máte pocit svobody. Necítíte se s ním jako ve vězení, nedělá vám žádné žárlivé scény. Podporuje vás ve vašich zájmech, je rád, když máte kamarády a když strávíte nějaký čas bez něho. Máte zkrátka svůj prostor.

7. Rád pro vás udělá nějaké romantické gesto. Třeba vám koupí dort, květinu, nebo vás pozve na romantický víkendový výlet. Nemusí to mít ani žádný speciální důvod, prostě si na vás vzpomene.

8. Dokáže se upřímně omluvit, když něco opravdu pokazí.

9. Když jste spolu, možná ho přistihnete, jak se na vás zahleděně dívá. Nemá to žádný bližší důvod, jen vás rád pozoruje.

10. Rád vás představuje svým přátelům a známým. Je rád, když vědí, že právě vy jste tím důležitým člověkem v jeho životě.

11. Neustále váš ujišťuje o tom, jak jste pro něj přitažlivá a krásná. Nezáleží na tom, jestli jste zrovna nemocná, máte zrovna příšernou pleť a vlasy, na sobě pyžamo a popíjíte čaj. Pro něj jste krásná kdykoliv, a proto vám to dává neustále najevo.

12. Doopravdy se zajímá o vaši práci. Chce vědět, co vás v životě nejvíce naplňuje. Zajímají ho všechny vaše myšlenky. Dávno ví, co je smyslem vašeho života. Respektuje také všechna vaše rozhodnutí. Ať už děláte v životě cokoliv, podpoří vás v tom.

13. Chce být neustále po vašem boku. I v momentě, kdy ztratíte úplně vše, na čem vám záleželo, je tady on a bude tu pro vás.

14. Nemůžete si svůj život už dál představit bez něj. Stal se jeho pevnou součástí, které se nechcete tak lehko vzdát.

 

Napsala ŠT

Zdroj: https://www.powerofpositivity.com/

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
31.7.2019 15:23

Moc hezké, vytisknu si to a dám to přečíst svému příteli, ať má nějaký užitečný manuál:) Věřím, že mě má ráda, ale jako každá žena potřebuji občas nějaký důkaz..muži jsou obecně sobci, méně či více, ale jsou.

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip