Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte novou letní edice SKYR, která potěší milovníky tropického ovoce

Vyhrajte novou letní edice SKYR, která potěší milovníky tropického ovoce

16.7.2019 - redakce Babinet.cz

Bohušovická mlékárna přináší limitovanou letní edici zakysaného mléčného výrobku islandského typu SKYR. Kromě sedmi stálých příchutí si tak zákazníci mohou nově pochutnat také na variantách ananas-kokos a mango-maracuja. Stejně jako celá řada SKYR vynikají i dvě letní příchutě nejen skvělou chutí, ale také minimem tuku (od 0,1 do 1 %) a vysokým obsahem bílkovin (až 9,7 g).

Léto přichází a spolu s ním také limitovaná edice SKYR. Horké dny si tak můžete zpestřit osvěžujícími příchutěmi s nádechem tropů – mangem-maracujou a ananasem-kokosem. Mléčné výrobky SKYR ocení každý, kdo rád mlsá zdravě a bez výčitek. Skvěle slouží jako bílkovinami nabitá snídaně, odpolední svačinka či dezert.

Bohušovický SKYR si zákazníci oblíbili především pro jeho nutriční hodnoty s minimálním obsahem tuku a vysokým obsahem bílkovin. A nechybí ani vitamín D důležitý pro kosti a správné fungování imunitního systému. Díky jedinečné receptuře je SKYR vhodný i pro děti, sportovce, seniory, těhotné a kojící ženy – zkrátka pro všechny, kteří se rádi stravují zdravě a chutně.

SKYR uvedla na český trh jako první Bohušovická mlékárna, a to v květnu roku 2016. Islandskou tradiční pochoutku z Bohušovic koupíte v prodejních sítích BILLA, Globus, Kaufland, Makro, TESCO, COOP, Žabka, Košík.cz, Rohlik.cz a dalších. Cena: 19,90 Kč.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás získají plato letních novinek SKYR!

SKYR – Bohušovická mlékárna
Web: www.skyrcz.cz|FCB: Skyr CZ| Instagram: skyrcz| YouTube: Skyr CZ

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Marie Huspeková - Strakonice, Leo Vyskočil - Plzeň

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

heluna
19.7.2019 13:08

To bychom si pochutnali jen mít štěstí

libuno
22.7.2019 10:08

Ochutnala jsem ten bez chuti. Hustý, jemný, moc mi chutnal. Moc všem doporučuji!

Oliva
24.7.2019 11:15

Nejak jsem nepochopila soutezni otazku. V clanku pisi, ze krome sedmi stalych prichuti lze ochutnat jeste dve dalsi. Podle me je 7 + 2 = 9, ale v ankete lze zakrizkovat jen 8. Mimochodem skyr jsem objevila uz asi pred 2 lety a od te doby ho miluji!

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip