Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Jak se bezbolestně zbavit bradavic

Jak se bezbolestně zbavit bradavic

26.6.2019 - redakce Babinet.cz

Bradavice jsou kožní výrůstky, které obzvláště ženám dokážou přidělat spoustu vrásek. Mít takovou bradavici, není totiž nic hezkého. Bradavice je vysoce nakažlivánení nebezpečná, ale na dámách prostě nemá co dělat.

Hlava, ramena, kolena, palce

Bradavice se většinou opravdu objevují jen na rukou a nohou. Ale jistý si člověk nemůže být nikdy. Když to jde, udělá se bradavice i na jiných částech těla. Jelikož se bradavice přenáší přímým kontaktem kůže, můžete si ji na různá jiná místa přenést sami. Jde konkrétně o místa, která jsou oslabená, propocená, nebo rozmokvaná.

Proto pozor na oči a nos. Nos tedy hlavně proto, abyste se nemusela zabarikádovat studem v bytě na konto již zmíněné čarodějnice.

Ale stud opravdu není na místě, buďte klidná. Bradavice je prostě onemocnění, jako každé jiné. Víte přece, že výsměch je doménou hlupáků. Vy se navíc za chvíli dozvíte, jak bradavice doma odstranit. Kdežto hlupákovi nikdo nepomůže …

5 babských rad, které nikdy nezklamaly

Jako už mockrát. Lékárna zklamala a zůstala zoufalost a zubožený stav. Tak s tím zásadně nesouhlasíme. Pěkně se jich teď zbavíte a bude zase všechno v pořádku.

 • Zase ten česnek

Přesně tak, česnek. Česnek si totiž poradí snad se vším. Od upírů, přes mastné vlasy a bolest v krku, až po bradavice.

Nejlepší bude, když se i s vaší ošklivou kamarádkou bradavicí, poohlédnete po čerstvém česneku. Ten oloupejte a odkrojte si silnější plátek. Ten přiložte na bradavici a počkejte 7 minut. Párkrát během dne zopakujte a uvidíte, že bradavice krásně sama odpadne.

 • Ricínový olej prostě nemůže chybět

Jednoduše nesmí chybět. Umí toho tolik a je za pár korun v každé lékárně. Pomůže báječně i v případě bradavic. Ricínový olej je maximálně účinný. Efekt není okamžitý, jako je tomu u česneku, ale o to vhodnější je na různá místa a citlivou kůži.

V prstech rozehřejte trošku ricínového oleje a potírejte jím bradavice alespoň třikrát denně. Je to většinou otázka týdne, než to bradavice vzdá.

 • K čemu drahá séra, když pomůže Aloe Vera?

Úplně stejný efekt i postup, jako u ricínového oleje, je tomu s Aloe Vera. Potírejte bradavici emulzí z Aloe Vera a bradavice vám z minuty na minutu mizí a zmenšuje se před očima.

 • Citrón

Plátek citronu přikládejte na bradavici a vždy obvažte čistým obvazem. Počkejte, až citron vyschne a podle potřeby opakujte. Zpravidla je tento způsob otázkou dvou dnů, než se bradavice zcela ztratí.

 • Cibulové plátky

Plátky studené a čerstvé cibule přikládejte na bradavice. Cibulová šťáva na bradavice působí téměř okamžitě. Jako v případě česneku uvidíte, že bradavice po pár aplikacích cibule sama odpadla.

Napsala Bára Klímová

Přečtěte si také:

Kuří oka: Domácí léčba, jak ji neznáte

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip
 • Sháníte kvalitní kancelářské židle? Vyberte si ze širokého sortimentu v internetovém obchodě Hawaj.cz

 • Značkové parfémy a kosmetika, 3 prodejny v ČR, skladem přes 500 000 kusů parfémů a kosmetiky. Expresní doručení do 24 hod. EUROPARFEMY.cz

 • Bottega Veneta Knot Eau Absolue je famózní vůně pro výjimečnou ženu! Díky intenzivní směsici nejkvalitnějších surovin vznikla tato uhrančivá a dech beroucí dámská vůně.Ve smaragdovém srdci najdete inovativní orientální dámskou vůni

 • Vyhraj skvělé ceny v internetových soutěžích! Desítky atraktivních výher najdeš v nejrozsáhlejším katalogu České-soutěže.cz

 • Moringa s vysokým množstvím vlákniny zrychlí váš metabolismus. Pořiďte si dokonalý šperk pro vaše zdraví – Moringu olejodárnou v kapslích. Objednávejte přes www.HERBandME.cz

 • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

 • Windomatic je elektrický vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho vysušit přístrojem od Viledy. Windomatic je vybaven tlačítkem MAX, díky kterému snadno získáte ještě větší sací výkon.