Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  TIP: Varta LCD Powerbank 18 200, vaše přenosná elektrárna

TIP: Varta LCD Powerbank 18 200, vaše přenosná elektrárna

17.6.2019 - redakce Babinet.cz

Ultimativním řešením pro nabíjení mimo elektrickou zásuvku je powerbanka Varta s kapacitou 18 200 mAh. Kapacita bez problémů umožnuje několikrát nabít nejen mobilní telefon, ale také například i tablet (cca 6,5x iPhone nebo 3x tablet). Powerbanka je standardně osazena dvěma USB porty (2,4 A a 1 A), které nabízí možnost nabíjet dvě zařízení najednou.

Jednoduše tak můžete nabít mobilní telefon a tablet současně. O stavu nabíjení powerbanky, ale také připojených zařízení informuje integrovaný podsvícený displej. Ten zobrazuje využití jednotlivých USB portů a aktuální zbývající energii v procentech.

Z praktických vlastností potěší přítomnost základní „LED svítilny“ přímo v těle zařízení, která vzhledem ke kapacitě powerbanky nabízí skoro „nekonečné“ svícení. V balení nechybí přiložený microUSB kabel. Z bezpečnostních prvků nechybí senzor, který hlídá přebití, přehřátí či hluboké vybití powerbanky. Nechybí ani ochrana proti přepětí pro baterie samotné powerbanky.  Samozřejmostí je také ochrana proti zkratu.

Cena: 1 199 Kč

www.varta-consumer.com

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip